bugün

silinen bir entry nin canladırılması sonrası rtükten gecmesi. *
entry yi girdikten yaklaşık bir dakika kadar bir süre sonra entry yi silen moderasyonun, siz düzelttikten sonra dakikalar geçmesine rağmen hala silik kısmında o entry nin yanında yazan yazı...
entry yi girdikten yaklaşık bir dakika kadar bir süre sonra entry yi silen moderasyonun, siz düzelttikten sonra saatler geçmesine rağmen hala silik kısmında o entry nin yanında yazan yazı...
(bkz: bürokrasi)
-eeee, ne diyor modlar?
+valla durumu kritik, son tetkikleri yapıyorlar. onay bekliyormuş...
-nasıl böyle oldu kardeş?
+valla ne siz sorun ne ben anlatayım. aklıma geldikçe bi hüzünleniyorum.
-allah yardımcınız olsun, zor tabi.
+sağ olun, sağ olun. bakalım işte, silinebilir.
-hayırlısı bacım....
+bakalım canlandırdık ama...
-inşallah olur.....gızz ayşeeeee, koşma bakiiim. gel gız buraya...
silinen entrynin tekrar canlandırılması için yapılan düzeltmeden sonra sonuç almak için beklenen zımbırtıdır. kaç saat bekleyeceği muallak olan beklemedir. entry onay bekler ama yazar onay almasını beklemez, sıkılır, bunalır, gerekirse buraya yazar, daha da edemez söveeeer söveeeer sıkıntısını geçirmeye çalışır.
zaman kavramının görece oluşunu gözler önüne seren sözlük şeysi. uzun süredir bekliyorum ve kimin mod olduğunu bilmediğim için de bi özel mesaj filan atamıyorum. ha, derseniz ki onaylansa ne olacak, hayatın sırrını mı yazdın? aslında pek önemi de yok entrynin ama şeytan dürtüyor işte:
- noldu senin onay bekleyen entry? hala silik değil mi?
+ işleri vardır be...
- saniyenin yüzde biri sürede silmeyi biliyorlar ama.

edit: hızınıza hayran kaldım doğrusu.
silinip "silik" bölümüne gelmiş olan bir entrynin yanında şayet "canlandır" butınu var ve siz de entrynin silinme gerekçesine göre düzenleme yapacağım diyorsanız ne duruyorsunuz, hemen 0 900... değil tabi ki. entrynizi düzenledikten sonra moderasyon tarafından incelenmesi için ayrılan sürede entrynin yanında görünen ibare.* yalnız, yazılan bir entry 30 saniye içinde incelenmiş ve patlatılmışken, belirlenmş olan hatalarının giderilip giderilmediğini incelemek nasıl daha uzun sürüyor, anlayabilmiş değilim.
edit: yahu ne zevkliymiş moderasyona çatmak. ben de millete kızardım.
entrynin içindeki gizli tanımı göremeyen ve her tanımın ".....dır." şeklinde biteceğini sanan moderasyon bir entryi silerse, sonra ben o entryi düzeltip "canlandır" dersem..hah işte o zaman bu yazı çıkıyormuş. hani moderatörlerimiz öylesine sevgi dolu ki annemin küçükken ödevlerimi kontrol etmesi geldi aklıma. yani yanlış yaptıysam tekrar silecekler, ta ki ben doğrusunu öğrenene kadar.
lakin doğru bir entryi de yanlış olarak siliyorlarsa, hangisinin yanlış olabileceğini anlayabilirler mi? bak şimdi tedirgin oldum.
özelleştir'e resim yüklediğinizde de çıkar bu yazı.
gayet hızlı siliniyor entryler. ama niyeyse düzenleyip gönderdiğinizde onaydan geçmesi epey zaman alıyor.

tam gaz vereyim mi kaptan yol boş?
müdüründen onay bekleyen kişinin söylediğidir.
girdiğim dakika silinmiş 4 entry için yarım saattir yazan yazı. ilginç.
yıl oldu hala onay bekleyendir.
onaylanmaz o entry. *
bakılmayandır. seneye onaylarlar heralde.
4 gündür bekleyendir. anlık sile refleksinin buna gösterilmesi gerekendir. sözlükten soğuma nedenidir. dir dir dir.
entry yazdıktan maksimum 1 dakika sonra silinirken, düzeltme eyleminden sonra her kontrolde belki de 1 gün boyunca sürekli karşınıza çıkan uyarı. onaylarken bu hız neden minimum hıza iniyor.
on gün beklenen onaydır. modlarımız çok meşguller.
Canlandır dedikten sonra oluşan ibare. Ne hikmetse sürekli bekliyor efenim durmuyor. Hanimiş benim moderatörüm, attaya mı gitmiş. Ay canım benim. Evet
onaylandığı görülmemiştir.
az evvel bir entryim için düzeltme yaptım. mod efendilerin keyfini bekliyoruz. inşallah unutmazlar ama tatil zamanlarındayız. sallamazlar.
Hiç bi entry mi düzeltmiyorum bende direk siliyorum çok mu önemli sanki ordand eksik olayım.
güncel Önemli Başlıklar