1. 1.
    On yıl önce ilk aşkınız olan ve vakti zamanında sizi çok üzmüş olan özünde iyi ve kaliteli birisi olsa da gel gitleri ile sizi o zamanlarda üzmüş olan kişiye bir hak daha verir miydiniz?
    1 -1 ... deli ayten
  2. 2.
    ayrılma nedenine bağlı olarak cevaplanacak olandır.
    1 ... teflon
  3. 3.
    Kesinlikle dönmez idim. Dönmem. Dönmedim. Dönmüyorum. Dönmeyeceğim. Ne uzattım yahu...
    2 ... eraslan5
  4. 4.
    Dönemem 2008de sevgilim yoktu.
    ... motorlari maviliklere
  5. 5.
    asla. ama eminim o bana geri dönmek isterdi.
    1 -1 ... noxeca
  6. 6.
    Ilk askimdi on sekiz yasindaydim. Ayrilmak ixin bir sebebimiz yoktu. Oylesine temiz oylesine hayranlikla sevmistim ki cok ta mutluyduk. Nazik ve iyi niyetliydi sadece o zamanlar kafasi karisikti. Onun kafasinin karisikligi acikcasi benim hayatimi alt ust ettI. Yillar sonra oisman olacagini hic dusunmezdim zaten hayatta hic beklemedigimiz seyler olmuyor mu ama bu sefer de acikcasi ben degistim koru korune inanip baglanamiyorum.onu hala cok seviyorum cunku cok iyi birisi ama sanki bir sans verirsem yine gider mi diye de cekinmeden edemiyorum.
    1 -2 ... deli ayten
  7. 7.
    (bkz: halı sahaya bile çağırmam)
    ... canabar
  8. 8.
    O zamanlar fetüsüm tabii...

Öhm, 11 yaşlarında sevgilim sınıf öğretmenimdi efenim. O da baba sevgisi gibiyynn.
    -1 ... pencere amelesi rapunzell
  9. 9.
    Dönmezdim. Döncek olsam ayrılmazdım. iyi ki ayrılmışım. Oh olsun.
    1 -1 ... darked
  10. 10.
    10 yıl önceye geri dönsem 11 yaşında olurdum. Jsjsjsjjss.
    O zamanlar da ne sevgilisi ya. Anca rasyonel sayılarda toplama falan yapıyorumdur o yaşta.
    6 -1 ... the compass