bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ... ehliyet alıcam ulan
    pavyon açıcam ulan diye devam eder.
    4 ... eksi sozluk
  2. 2.
    başkasının 18 yaşına girmeyi isteyen gaz ergen.
    4 -2 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    kişilerin bir anda kendilerine sihirli değnek dokunacak zannettikleri için söyledikleri ama sonucunda hayal kırıklığının kaçınılmaz olduğu söz
    3 ... anthrax
  4. 4.
    cinsel ilişkiye genç yaşta girmekten korkan kişinin sarfedebileceği cümledir bu.
    3 -1 ... irishstorm
  5. 5.
    17 yaş sendromu yaşayan mallaşmış bünye repliği.

söylemeye çalışan insanın kıçına histerik bir şekilde şaplaklar atarak türkçe öğren bre manyak demek istediğimiz garip şey. olgu falan?
    2 ... mayonez
  6. 6.
    ailesi tarafından her türlü yasağa maruz kalan insanın o yaşa geldiği zaman yapacakları için söylediği bir şeydir. Boş ve anlamsızdır. o yaşa geldiği zaman yapacağım dediği hiçbir şeyi yapmaz orası ayrı. Çünkü artık 18 yaşına girmiştir ve diğer yaşlardan bir farkı yoktur. ehliyet, bar ve discolara giriş haricinde.
    1 ... ben miyim
  7. 7.
    18 yaş sıkıntısı olan her bireyin içinden küfür gibi haykırdığı söz öbeği. belki de henüz 18'e varamamış gençlerin büyük bir kısmının yaşadığı ortak hissiyattır bu. kimbilir...

(bkz: ben de ben de)
    (bkz: ukte) hatta (bkz: ortak ukte)*

edit: 18 yaşını bir doldurayım demenin daha uygun olacağı kanısındayım. teşekkürler...
    2 ... tyrigonath
  8. 8.
    ...ortalığın amına koyacam şeklinde bitirilen isyan.
    oysa söyleyen kişi farkında değildir ki vakti geldiğinde 18 yaş kendisine kallavi bir şekilde girecektir.
    2 ... tyler
  9. 9.
    (bkz: kendini kandırmak) (bkz: 18 yasına erince bişey oldugunu sanmak)
    (bkz: hayat insanın agzına kıvıra kıvıra sıçar)
    1 ... eru
  10. 10.
    x: ah ulan aahhh 18 yaşına bi gireyim var yaaa
    y: ee nolcak
    x: ondan sonra 19 a giricem.
    5 -1 ... janjan