bugün

er kişilerin, karşılarında afet-i devran bir hatun kişi gördüklerinde kabullenebilme kapasitelerini ortaya koymak için sarfettikleri cümle.
(bkz: melisa sözen)
(bkz: anneke van giersbergen)
(bkz: rachel hurd wood)
"bir tane de ben yapar, futbol takımı kurarım" diye devam ettirilesi cümle.
benim olsun da 100 milyar borcum olsun diyenleri de vardır.
(bkz: simone simons)
sonu adam madam kayarım ben buna yaklaşımına kadar gidecek olan beğeni ifadesi. mübalağa sanatını iyi icra eden kişiler tarafından, güzel ve yerinde vurgular eşliğinde söylendiğinde etkisini katlar.
(bkz: johnny depp)
erkeklerin, senelerce unutamadıkları kadın için söyledikleri sözdür. söyleyenler, gerçek duygularını yansıtır. sözlerinin arkasında dururlar. vardır böyleleri. helal olsun.
(bkz: adriana lima)
-ruhum çalkalanıyor, duygularım birbirine çarpıyor
-aşk mevzu mu?
-falan gibi!
-kus lan hikayeyi...
-ölümüne tav oldum kevaşeye
.

-güzel delikanlı olacaktı ama kevaşeye kaptırdı gönlünü
-aşk bu usta, boru mu?
-orospunun aşkından n'olur lan!

ağır roman * *
-aşığım sana.
+ne dedin?
-aşığım.
bir tokat atar genç kadın aşık erkeğe.
+neden orospu oldum ben biliyor musun?
tam genç adam cevap verecekken küçük kız çocuğunu gösterip devam eder:
+o küçücük çocuğun neden oradan oraya savrulduğunu biliyor musun? bilemezsin. hepsinin nedeni ask. şimdi s.iktir git hadi.

masumiyet
(#2472896)
(bkz: kelly rutherford) * * * * *
(bkz: melissa theuriau)
cici ülkemizin nadide bölgelerinin bazılarında * çocuk sayısının zaten daha aza düşemeyeceği, dolayısıyla, birliktelik ya da evlenme teklif edenin boşyere sayı belirtmesine gerek olmayan, o kısmının nefes israfı olduğu aşk dolu, hoş tümce * *
(bkz: kate beckinsale)
brad pitt'in angelina jolie için sarfettiğini düşündüğüm cümle...zira hatun bütün afrikayı evlat edinmiş bu onu kesmemiş bide brad'ten çocuk yapmıştır...