bugün

kesinlikle doğrudur.
kendini bi bok sanan sözlük üyesi düşüncesi evet..
11. nesilim ve buna katılıyorum. kendimde dahil sözlüğe alismaya calisiyorum çok yuklenmeyin bize.
(bkz: hımm peki)
kendini gerçek yazar sanan kıçımın yazarı beyanıdır efendim.

(bkz: la bi siktirin gidin)
Son nesiller için sürekli söylenmiş cümle olduğundan takmıyorum onbirden önce onuncu nesiller vardı neyin kafasıdır bu yani.
(bkz: üzdün)
(bkz: genelleme yapmazsa ölecek hastalığı)
bütün trollerin bu nesilde toplandığını yada silinen, çaylak yapılan nicklerine alternatif on birinci nesil nick aldıklarından mütevellit haklı tespittir.
doğru olmayan tespittir.

(bkz: eski nesillerde ki on birinci nesil bizi sikecek korkusu)
siktir lan oradan.

edit: anaa ben 10. nesilmişim aq pardon, aynen katıldığım tespittir.
öncelikle:

(bkz: bizde ortam böyle canım)

askerdeki devrecilik-tertipçilik meselesine döndü bu iş. kim ne derse desin 11. nesilller olmasa hâlâ ansiklopedik sözlük kıvamındaydı buralar. biz geldik de renk geldi, ruh geldi. *

hayat zaten yeterince yoruyor herkesi. şuraya girip iki geyik, iki makara yapıp çıkıyor ve kaldığımız yerden devam ediyoruz hayatımıza, sıkıntılarımıza. kimin ne zararı var bundan. ayrıca herkesin yazarlık kariyeri tek bir kişinin ellerinde olduğuna göre, (bkz: zall) bu kadar panik yapmaya gerek yok. uçurulması gerekenleri uçururlar. burada terbiyeli iyi aile çocuğu kıvamında takılmak diğer insanları sıkan bir şey. zaten bu rolden sıkıldığımız için, buraya gelip az-çok dağıtıyoruz ya.
zamanı gelince 12. Nesillere aktarılacaktır.
yazım hatalarından bellidir.
Hor görmeyin bizi kendi isteğimizle 11. Nesil olmadık bizde.
güncel Önemli Başlıklar