bugün

Onuncu nesil yazarların tıpkı diğer nesiller gibi artık emekliye ayrılmasının işaretidir, gelen on birinci nesil yazarlar bir yıl sürecek olan eleştirilere ve küçük görülmelere maruz kalacaktır.
savaş isteyenlerin yapmış olduğu tespit. (bkz: come on)
(bkz: sen)
zamanında dokuzuncu nesillerin mallığını alan yüce ulusözlük on birinci nesillerin de mallığını alacaktır.
okuyun, güzel şeyler yazın.
geçecek hepsi gençler.
varlığımla çürüttüğüm tespittir.*
Ağlayıp durdukları için olandır. Sen daha çok ağlarsın koyduğum. *
üzerinden bir iki nesil geçmiş yazarların huysuz ihtiyarlar gibi "zamane gençleri pek bir haylazlar mirim bizim zamanımızda öyle miydi? sevgi vardı, saygı vardı efendime söyleyeyim büyüklere hürmet vardı..." şeklindeki bikbiklenmeleri ayan-ı hayret bir hadisedir zannımca.

yapmayın olm. kaldı ki her nesilde yol yordam bilmeyen, denyolukta üst limitleri zorlayan primatlar vardı. onlar zamanla sözlük tarihinin tozlu sayfalarındaki yerlerini aldılar. az sabredin. her yeni geleni hemen justin bieber yapmayın lan.

bir an için sözlük tarihini insanlık tarihi olarak düşünelim. mesela kronolojik olarak birinci nesil olan cengiz han 7. nesil olan einstein dan daha mı de erli bir insandır?

yine 7. nesil olan hitler 9. nesil olan john lennon'dan daha mı kıymetlidir?

(bkz: sözlük çok bozdu amk)

notun dibi: sekizinci nesilim.
Doğru önermedir. Tilki sen hayırdır on birinci nesli övmeler falan? Evet.
Diğer nesillerin eskiyip aşağılayacak nokta bulup kendini önemli hissetmeye çalışması sonucu sarfettiği cümle tanesidir. Vazgeç dostum.
Bir gündüz gibi gerçektir. Acı bir durum ve ızdırap halidir bu hal 11.nesiller için. Evet.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: genelleme yapanların yarısı gerizekalıdır)
bu adamlar geri zekalı olan tarafta en son hortlatan kendisi zaten itiraf ediyor.
Hakikatten ibaret olan şey. Bre gafiller sizi. Evet.
mal beyanı.
önemli olan kaçıncı nesil olduğun değil, kendini kaçıncı nesil hissettiğindir.
askerlik mi lan burası? bari iki tane diş fırçası verinde şu sözlüğün pisliklerini de temizleyelim.
hepsi değilde bi yüzdesel olayı var. Şu salak salak başlıkları açan hep 11.nesiller.
Hmm ok.
Amq.
bazen görülendir.
destur.

ben on birinci neslim aslan parçası. allah seni şaşırtmasın aman diyiim.
Her daim görünendir. Alayı böyle. Evet.
iki üç 11 nesil yazar için yorgan yakan babadan oğula 9 nesil olan yazar beyanı.
Daha başka platformlarda da bulundum fakat ilk defa bu kadar rahatsız edici bir devrecilik örneği görüyorum. Bu 11 .nesil olduğum için rahatsız oluyorum olarak algılanmasın. 1. Nesil bir yazar olsaydım da bu böyle olurdu.

insanların yazdıklarını beğenmeme hakkınız var, aynı zamanda katılmama da. Hatta kıl olma hakkınız da. Şahsen kime kıl oluyorsam kalkıp açık açık söyleyip anasını bile sikiyorum. Gidin abicim genellemenizi başka yerlerde yapın. Evinizde, okulunuzda yapın. Her akşam kafa açmayın devrecilikle.

Sözlüğe bir aksiyon lazımmış o da üretken olmayan yazarlarca bu noktada denge almış.

Hadi canlarım başka yerlerde yükselin. Ne biliyim açın pipinizle oynayın. Kafa ütülemeyin.

Zorunlu not: 11. Nesil ayarı.
biri de bir onbiri de bir halk deyişini doğru çıkarma azmindeki mal beyanı.
Sözlük büyüklerimizden ne öğrendiysek onu yapıyoruz.
sözlükte bir ton gereksiz tip var belki de çoğu 11. nesil. ama 11. nesilin tümü maldır diyen gerizekalı senin ben a.q. zeka seviyeni düşürüpte genelleme yapıp beni gece gece ayar etme. yeter a.q her gün aynı muhabbet, sözlükte olan diğer mallarlar bi siktir olup gidin.
güncel Önemli Başlıklar