1. 1.
  eğer ki omuz bir erkeğinse niyete göre değişken sonuçlar doğuran durumdur. Kötü niyeti herkes bilir de iyi niyetli kişi bunu bir güven göstergesi olarak kabul edip uyuyan kızın uyurken ki saflığına da dalabilip şefkatli baba rolüne bürünebilir.*
  -1 ... venividivici
 2. 2.
  saçlarını senin göğsüne dağıtmışsa müthiç bir hadisedir.
  2 ... jonksiyon
 3. 3.
  tam sen;ne kadar masum ne güzel ne cici ne bici diye düşünürken "ya ne sert omzun varmış senin hiç yatılmıyor" şeklindeki serzenişle kendine gelirsin, biraz önceki güzel, huzurlu düşünceler yerini kızgın bir hale bırakır ve herzamanki gibi büyü bozulur.
  **
  ... shoesalesman
 4. 4.
  (bkz: omuzda bir kızın uyuması)
  ... gothic evil
 5. 5.
  timsah uyumasıdır. inanmayın. *
  1 ... yamuq
 6. 6.
  kilolu olmanın daha avantajlı olduğu durum:
  -ay berkecan ne kadar rahatsın keşke yatağımda böyle olsaydı*
  +şey... evet.. tabi... yani... tam olarak nee*...
  -horrrrrrr.. şşşşşşşş
  ... venividivici
 7. 7.
  bu kız kanka ise garipsemeye gerek olmayacak durumdur. çünkü en yakın bir dostunuzdur ve size duyduğu güven ve sevginin sonucu bunu yapıyordur. ya da buna gerçekten ihtiyacı vardır..
  ... fadetoblack
 8. 8.
  dik oturuş ve boyun eğik, pozisyon budur omuzda. demek ki, yanak bastırımış olacaktır doğal olarak, ağız ise yamuk. haliyle salyalar akacak, belki ardından horlama. ıyyy... çekilmez. mümkünse omzumda uyumasın.
  3 -1 ... nametai
 9. 9.
  o kızın kişi için ne ifade ettiğine ve kişinin cinsiyetine göre farklı duygular oluşturabilecek durum.

  sanıyorum en güzeli, babanın omzunda uyuyan kızıdır.
  2 ... tarumar
 10. 10.
  Honeymoon palsy dediğimiz geçici sinir arazına neden olabilecek durum. Hatun kişinin kolu radial sinire bası yapar ; kolun ve ön kolun ekstensör kompartman kasları nanay olur. Korkulacak birşey yoktur. Çalışan kolunuzla hatun kişiyi sorunlu bölgeden uzaklaştırın. Kolun ve önkolunuzun arka yüzünde duyu kaybı olcağı için kolunuzu korumaya alın ve diğer elinizle "işlerinize" devam edin. Elinde sonunda geçecek.
  1 ... baka mindre men