bugün

Arkadaşlar beni özlediniz mi? (Kendi nickaltima yazam da ilgi görem) (bkz: kendi nickaltına yazan ezik)
"Sen kimsin?" Dediğinizi duyar gibiyim çünkü her defasında böyle diyosunuz :( hayır artık kırılmıyorum alıştım.

Neyse yokken böyleydim ağaç ben
görsel

Edit: açık eksiliyecek kadar özlemişsiniz.. yeterli
sen kimsin?
torku şekermi torku peynirmi torku çikolatalı sütmü.
torku şekermi torku peynirmi torku çikolatalı sütmü.
aylardır entry girmeyen güzellik. umarım iyidir.
4.5 aydır aranızda olmayan biricik, minnoş bir yazar.
biliyorum çok özlediniz mesaj kutumu "nolur nolur geri dön" diye doldurdunuz.. evet evet o büyük gün geldi geri döndüm.. selam cukulatalarım.

Peşin not: bu kim diyecek çıkarsa nolur demesin, minnos kalbim kaldırmıyo unutulmayı.
Oooo kırmızı halı konfeti patlayan bir şeyler daha, güzellikler vs hoş gelmiş. Nerdesin hiç de görmüyorum seni yanımda değilmişsin gibi.
Hoşgeldin gönlümün efendisi.♡ Seni böyle karşılamaya gelirken heycandan düştüm *

görsel
Evet ne çok özlenmişim maşallah.. her şey bıraktığım gibi insan biraz gelişir değişir vs. Allah sizi inandırsın bu sabah uyandım şey dedim "napim entrika, fesatlık lazım bana nereye gidem" aklıma burası geldi. Maşallah her şey var hemen belli ediyo kendini, teşekkürler Uludağ sözlük hayatı öğrenmemize yardımcı olduğun için.
kürt müsünüz?
Tıp okuyor.
Tıp okumayan yazar. Sadece Yarınki sınavı için ona yardımcı olucak cerrahi bilen birini arayan yazar.
Evet doktor düşürmeye çalışıyorum sözlükteN.. şöyle 185 boylarında yazın gri şort giyen, güzel müzik ve film zevkine sahip biri varsa düşebilir mı.. kucağıma.. rahat rahat
Iyi ki doğmuş benim aşk böceğim. En büyük destekçilerimden, her zaman her kararda yanımda olacağından şüphem yok bu yüzden iyi ki varsın. Çok değerli ve özel biri olduğunu asla unutma. Bide artık evlenelim mi??♡♡
Çabuk herkes bana iyi ki doğdun desin cabukkkkk.
Tam bir baş belası olmasına ve ikizler burcu olmasına rağmen neden hala arkadaşlığımız devam ediyor anlamış değilim. Vazgeçilmez bir yanı olan yazar. Ve iyi ki doğmuş elbette, bu yazı benden geleceğe hatıra. Her zaman her güzellikte ve her zorlukta hep yan yana olmak dileğiyle.
aramızda sevgi tomurcuklarının yeşillendiği güzellik. bunu da buradan duyurmuş olalım.
Beni özlediniz mı?
son zamanlarda hayatı hüzne boğacak, sevinçten göz yaşartacak olayları birarada yaşayacak brazilian shorthair.
ben demiyorum tarot diyor.
beni hatırlayan var mı..
Ben, biraz biraz.
ben hatırlıyom la.
Seni unutmak ha omen tanrim! Aklımın bakkal defterinden silerim de tüm veresiyeleri bir tek senin..