bugün

burunda ince bir sızı, bir özlem. sahillinin o taşlarını bile özledim. nedense başka yerlerde aman da tesis iyi olsun, şemsiye olsun, tuvalet, duş olsun, restorant olsun diye titizlenirken, söz konusu olympos olunca o taşların üstü en konforlu tatildir sanki. en yakın bakkala bile epey bir yürüme mesafesi vardır sahilden. zaten araçla anca ören yeri girişlerine kadar girilebiliyor kıyıya ulaşmak için. insanı bol bol yürütür yani. pansiyonların kalite ve temizlikleri birbirinden çok farklı değil, çoğu rahatsız yataklara ve tatsız yemeklere sahip. bütün bu olumsuzluklara, tüm "olympos çok bozdu yeaa" geyiklerine rağmen beş yıldızlık her şey dahil tatil sevmeyen, böyle kendi halinde tatil cennetlerinin samimiyetinden hoşlanan herkes için idealdir.
antalya'nın en güzel yeri. hayatımın en tatlı anılarına ev sahipliği yapmış olan yer.
çok özledim sözlük bir otostop mu çeksek?
Çok sevilen doğa harikası yer. Geceyi sahilde geçirmek için saat 10dan önce sahile giriş yapmak gerekiyor(2 sene önce öyleydi). Jandarma sahili boşaltmak için kontrole çıkarsa da çıralı tarafına ilerleyerek atlatabilirsiniz. Zaten gecede sadece 1 kez kontrole çıkıyorlar.
Hortlatmayin şu başlığı giden var gidemeyen var.
Tatil içni gidilebilecek en güzel yerdir olympos ben 1 hafta kaldım inanılmaz bir havası huzur veren bir ortamda hem tatilimi yaptım hem de dinlenmiş oldum http://www.koyevi.com/ tercih edebilirsiniz gitmeden özgür bey ile görüşün canlı müzikte efsane bir arkadaştır.
iki sene önce salinas pansiyonda arkadaş referansıyla konaklamıştım. Enfes bir tatil geçirdim. Yanarkaya adrasan phaselis de görülmeli. Adrasandan gece tekneler mehtap turuna çıkar, yanarkayaya da gece tırmanılıyor sonrası alabildiğine gökyüzü eh olymposu ve phaselisi de gezmeden dönülmemeli.
Gavat erkeklerin kaşar sevgililerini elaleme afişe ettiği yerdir. Bir de plajda tuvaleti yoktur.
Yarin gidecegim yerdir. Kalacak yer veya mutlaka yapmam gerekenler konusunda tavsiyesi olan varsa guzel olur.
geceleyin sahilinde şahane sevişilen yer. üstte hafif kızıla çalan bir ay, arkadan gelen deniz ferahlığı ve içine girdiğin sıcacık bir vajina. ımhhh.
keko mekanı..

hala mı ilimpis iğbi yiiii!!
Antalyanın en sevdiğim yeri
Sessiz, sakin, tam benlik bi yer.
Rantçıların öbek öbek sıralandığı yer..

Adrasan çıralı olimpos..

Sezonları kısa olduğu için her geleni para olarak görürler..

Olimposa giriş ayrı bir konu zaten.. Size tavsiyem çadırınozo alın italyan ceneviz koyları ve dağa ileri lere gidin..

Adrasana girmeyin zaten...
(img:#2012700)
Geceleri sahilinde uzanıp yıldızları izlemelik yer.
Zeus’un Erzurum kış olimpiyatları gibi etkinlikler düzenlediği dağın adı.
üç tarafı denizlerle çevrili güzel ülkemde bir burası kaldı amına koymadığınız. niye? çünkü yer bitti.

hatırlarsak 2016'da sebebi hala bilinmeyen büyük bir yangın sonucu küle dönmüştü manzara gören cillop gibi ormanlık alanlar.

https://www.sabah.com.tr/...16/06/27/olimposta-yangin

linki de hususi olarak turkuvaz medyadan verdim ki az biraz ışık tutsun. zira herkes vermeden onlar vermişti ilk haberi, ne kadar sağ duyulularsa işte...
Kafayı resetlemek için birebir olduğu söylenen mevki. Tam aranılan kan…
Temmuz 2017'de beş gün kaldığım tatlı yer. Gece ay ışığında sahilinde bira içmelik, tabii .