bugün

bu sene küme düşecekler gibi.
münih’in kabusu olacak.

Edit hiç alakası yok Lyon UEFA kupasında,bu da burada benim utancım olarak dursun.
peki ya Lille?
ben bayern karşısında sürpriz yapacaklarını düşünüyorum nedense. içime öyle doğuyor.
Şampiyonlar Ligi'nde barça'ya 8 atan ve şu an tabiri caizse Allah muamelesi gören Bayern ile oynayacak takım.

Lyon'a 4-5-6-7 kaç atar tartışmaları yaşanmakta.

Sanırım bayern'in iddia oranı 1.20, lyon 9 olacak.
Pek iddia oynamasam da 500-1000 lirayı lyon'a yatırmayı düşünüyorum.
Lan bırakın ya ne büyük takımı amk
Şu pandemi olmasa ne Juventusu elerdi yada cityye bir gol atabilirdi...
piyasa değeri neredeyse 400 milyon eurodur. 3 büyüklerin "toplamının 2-3 katı."

o yüzden bizim takımlarla kıyaslayıp "bakın adamlar mutevazi ama beceriyo bu isleri yaawww" demek sacma ve temelsiz. euro belki de çift hane olacak kardeşim haberin var mi?
şampiyonlar ligi'nde önce juventus ve şimdi de çeyrek finalde manchester city'i elemiş takım. helal olsun. bizim büyük(!) takımların rüyasında bile yapamayacağı şeyler bunlar. demek ki mütevazi bir kadron da olsa taktik, teknik doğru kurup uyguladın mı, bu işe kafa yordun mu olmayacak şey yokmuş. bizimkiler hala saçma sapan oyunculara, teknik direktörlere paralar döküp, bam güm top oynayarak bir yerlere gelineceğini zannetsin. 2000'lerin başındaymış o kardeş, şimdi devir taktik devri, akıllı oynama devri.
şampiyonlar liginde çeyrek finale geldiği için dua etmesi gereken takımdır. olası bayern ile yarı finalde eşleşirlerse hazin son gelir.
defans hattındaki oyuncuların hepsi de 15-16 sezonunda türkiye'de idi. (marcelo-denayer-marcal )
Juventus isabet bulamadı maç boyunca bugün lyona karşı. taktik her şeydir.
Bir zamanların efsane takımı.
kaptan denayer önderliğinde.
bayanlarda üst üste 4. kez Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuştur.

https://www.ntvspor.net/f...-5ce04bf70d78cc12e4bc8dd2
sakat bir camia.

https://www.haberler.com/...-tribune-10211771-haberi/
Beşiktaştan sonra iddia oranlarının ikinci kurbanı olmuştur.
(bkz: 1 45 oranın riskli olması)
kadınlar futbolunda 4. kez Şampiyonlar Ligi şampiyonu olan takım.

görsel
marcelo yu istemelerinin sebebi oyun kurma özelliği olmasıdır.

lyon öne oynayan pas yapan ve defanstan pas ile çıkan bir oyun yapısına sahip. marcelo bu oyun yapısına alışık ve istemeleri çok doğal.
haklı arkadaş serdar aziz varken neden o?

cidden anlamıyorum ben bu kulübü.

ayrıca çok ayıp ediyorlar...,

ağız tadıyla ironi de yapamayacaksak ohooo.
bizim götveren ve birilerinin götünü çok güzel yalayan beş para etmez yorumcuların göklere çıkardığı bok gibi top oynayan bir takım.hani bu takımın ligde ki kötü gidişiyle avrupa ligin deki gidişatı karıştırılmamalıydı noldu 25 yaş altı ortalaması olan takımdan iki maçta toplam 5 gol yiyip elendiler.
Kalitesizliğini ortaya koyan takım. Bu maçtan sonra da o teknik direktörün fişi çekilir. Zaten sallantıdaydı, daha fazla tahammül edemezler.

Dipnot: Yalnız o Diakhaby denen 19luk genç çok yetenekli. Bu kadar çok yönlü oyuncu çok nadir bulunur, hemde bu genç yaşında. Takdir ettim.
Dünyada Bunlardan daha mal bir takım varsa o da Beşiktaş.
doğrusu olimpik liyondur.
malların mal olduğunu iddaa ettiği takım.
tam mal topluluğu olan takım. evet.
güncel Önemli Başlıklar