bugün

ABD'de bir rehabilitasyon merkezinde yaşayan, adı da oscar' olan kedidir.
ölümünün yaklaştığını hissettiği hastaların yanına kıvrılıp yatıyor ve hasta en geç 4 saat içinde hayata gözlerini yumuyor.
devamı : http://www.ntvmsnbc.com/news/415443.asp

yine de kedidir kedi.
+gelmeee....bak gelme diyom.
-miyauuvvv...
+anaam...ğııeehhh...
dokuz canının sekizini heba etmiş, son canıyla o macera senin bu macera benim koşturan ve ölümden kıl payı kurtulduğunda "...abi hissettim ölümü, hemde ta bıyığımın her teline kadar..." gibi bir beyanatta bulunan kedi olabilir.

bir alternatif daha var, o da; mücahit farenin* kafa attığı kedi olabilir. *
iki gün önce ntvde haber bülteninde gösterildi. dün bir çok gazetede yer aldı. akşam da ntv dışındaki bütün kanallarda dakikalarca gösterildi. bugün de starda günün içinden programında yine dakikalarca gösterilecek.
bu haberden de azrail'in pet shop a uğramış olduğunu görüyoruz. *
(bkz: medyum kedi)
acaba yaşlı hastaların direnç gösteremediği bir hastalık taşıyan kedi mi? Ayrıca evrensel bir üne kavuşmuş kedi türk televizyonları tarafından medyum olarak nitelendirilmiştir. ajansların gönderdiği haberlerdeki boşlukları uydurarak tamamlayan medyamız sayesinde hastaların ya kucağına yatmış ya yanına kıvrılmış ya da ona doğru bakarak miyavlamıştır Tabi bunların hiç biri de olmayabilir.
habere siteden girilen yorumlardan birisi;

Arkadaşlar bence kedinin doğaüstü bir yanı falan yok. Hastaları kedi öldürüyor .. Seçtiği kurbanının yanına yaklaşıyor ve en geç 4 saat içinde öldürüyor. Ben de evimde kedi besliyorum ve 9-10 defa aynı benzer bir girişimi bana ve ev arkadaşlarıma yapmaya kalktı. Nankör Kedi nolcek ..
alakası yok. kedi gelince adam yusuf yusuf olup göte geldik diyerek kelime-i şahadet ediyordur.
(bkz: kedidir o kedi)
zaten öleceği olan insanların kedininde yardımıyla psikolojik olarak ölüm moduna girmeleri durumuyla ortaya çıkan sonuç. bilim insanlarının milletin üstüne kediyi salmaları da ayrı bir saçmalık.