bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  okyanusun derinliklerinde bilimadamlarının keşfettiği canlıdır.
  hatta söylentiye göre uludağ sözlük teknik servisi, okyanusun altındaki fiber optik kabloları kontrol ederken denk gelmiş de olayı çakamamış, olsun, denizanasının genetik yapısından birşeyler kapmak mümkün olur belki,
  belki görürüz bir türkiye kupası...

  --spoiler--
  Bilimadamları yaptıkları araştırmada, Turritopsis Nutricula adlı denizanasının yetişkinlikten sonra, genetik yapısını değiştirerek tekrar çocukluğuna döndüğünü ve bu sürecin sonsuza dek sürdüğü belirlendi.
  --spoiler--
  1 ... kadikoy de bir surrealist
 2. 2.
  Bilimadamları yaptıkları araştırmada, Turritopsis Nutricula adlı denizanasının yetişkinlikten sonra, genetik yapısını değiştirerek tekrar çocukluğuna döndüğünü ve bu sürecin sonsuza dek sürdüğü belirlendi. Bu denizanaları da Tolkien'in ünlü kahramanları Elf'ler gibi sadece "öldürülünce" ölüyorlar.

  Panama'da bulunan ünlü Smithsonian Tropik Araştırmalar Enstitüsü'nden yapılan açıklamada, bu canlının seks yolu ile gençleştiği belirtildi. Buna göre 5 mm boyundaki canlı, cinsel olgunluğa geldiğinde yani daha fazla üreyemediğinde, genetik bir değişim geçiriyor. sonra gençliğine yani ergenlik yaşlarına geri dönüyor. Bu süreç sürekli tekrarlanıyor.
  1 ... linka