bugün

yerine göre gerektir.
her bi sike pozitif bakmak ve mutlu olmaktır. ha bunu bizim ülkemizde yapmak... neyse bi sigara yakayım.
Bu aralar özellikle sosyal medyada suyu çıkmış durumda olumlama işinin. Toksik toksik haller. Biri her gün dünyanın en mutlu şarkısını besteler söyler, diğeri pastel fonlu motivasyon cümleleri paylaşır durur...

Bizim haller de en az ülke kadar nanay.
Benzin olmuş 30tl, çocuğun okul kitapları daha açıklanmadı, bakalım ne kadar tutacak, geçen seneki okul eteğine sığışsa Bari, doğalgaza ne kadar Vericez bakalım bu sene.
Bu kadar kolay mı lan mutlu olmak?

Neyse, ne diyorduk: #çaremanifest
ağızdan tam çıkarken terlikle vurulup içeri sokulması gereken kelime...
https://voca.ro/oFDdQ25wdUx
Bu aralar yapmayanı dövüyorlar. Bi de bunun müzikleri var programları var. Dua et desek rererö derler olumlama deyince entel oluyor.
her ay belli bir konuda yapılması bilinçaltının dağınık çalışmamasını sağlayacak olan, olumlu mesaj içeren cümle kalıplarıdır. bildiğimiz gibi bilinçaltı 21. günün sonunda bu mesajı zihinde oturtur, o yüzden her aya başka bir olumlama yerleştirmek faydalı olacaktır.
kendini telkin etme anlamındadır.

dünya da yüzlerce insan, kuantum yöntemi ile, eskisinden çok daha mutlu olduğunu söylemekte.

bilen, deneyen var ise bana ulaşsın. saçma mı, para tuzağı mı? yoksa gerçekten işe yarıyor mu?
güzel günler göreceğiz, güneşli günler.Motorları maviliklere süreceğiz.
ruh halinizi değiştirir.
"Yaşam amacımı gerçekleştiriyorum."
"Sevgi, eğlence ve özgürlük için çalışıyor ve yaşıyorum."
"Özümden gelen mesajları almaya hazır ve açığım."
"Hayatımı kendim şekillendirecek güce sahibim."
"ferahlıklar içindeyim oh aman sabahlar olmasın."
zihin kandırmaca.
baştan çıkarmak için: ''evrenin tüm gücü içimde, böylece etkilemenin anahtarı elimde'' ya da ''inançlarım beni yükseltir, kendime inanıyorum, seçerim, isterim olur.'' kullanılabilir.
para için: ''Paranın her yerden gelmesine izin veriyorum; Para bana serbestçe akar; Ben parayı mutlulukla harcarım; Para bana katlanarak gelir.'' kullanılabilir.

olumlamaları yazarak ya da sesin enerjisini kullanmak sureti ile yüksek sesle söyleyerek yapabilirsiniz. (21 ya da 40 gün)
maykıl adlı baş meleğe inanılan ( bizde ki mikail ) bir çeşit dinimsi bir inancın ibadet şeklidir. sabah akşam yapılır. 20-25 dakka sürer.
aşkı kendine çekmek için:'' Seviyor ve seviliyorum. Hayatım sevginin kıymetini bilen insanlarla çevrili.'' kullanılabilir.
zayıflamak için: ''inceyim, ince ve sağlıklı olmayı seçiyorum ve her geçen gün daha sağlıklı bir şekilde , daha hızlı inceliyorum.'' kullanılabilir.
kuantumcuların "bişeyi kırk kere söylersen olur" şeklinde özetlenebilecek yöntemi. evrene sürekli bir mesaj veriyorsun ve evren de sana istediğin şeyi sunuyor olayı.
asmak için sizi darağacını kurup, etrafınızda histerik çığlıklar atıp dalgalanarak, sallanışınızı izlemeye gelenlere,

alayınızın ..

demek

olsa

gerek

tir.

kanımca,

canımca.
Olumluluğu ortaya koyma,icap.