bugün

ruhunu tam teslim edecekken hadi gidip bir film çekip ortalığa azcık karizma attırayım diye düşünen aktörlerdir. hatun milletinin ölüp bittiği adamlar kategorisinde üçüncü sırada yer alırlar. diğer iki sıra için;
(bkz: ölü götlü aktörler)
(bkz: ölü çüklü aktörler)
erken beyazlaşmış saçları, kısık bakışları ve deri ceketiyle zaten yeterince manitayı araklayan adi aktör steve mcqueen ' in başını çektiği aktörlerdir. bu bakışı onlara öğreten köpeği bir yakalarsam çok fena yapıcam.
(bkz: birol ünel) köpeği de öldüren kendisiymiş gibi ölü köpek gibi bakabilen aktördür. bazı filmlerinde abartıp sürüden ayrılan kuzuyu yiyen kurt bakışları da atabilmektedir. *
(bkz: alnı kırışık aktörler)
(bkz: sean penn)
(bkz: james dean)
(bkz: steve mcqueen)
(bkz: luke perry) bir türlü istediği kariyeri yakalayamayan, sadece evimiz hollywood 'ta da ki başarısıyla hatırlansada ölü köpeklerle yakın ilişkide bulunduğu ve belki de iki ölü akraba köpek'in ilişkisinden peydahlandığını düşündürtecek bakışlara sahiptir.
(bkz: paul newman)*
(bkz: mickey rourke)belkide başlığa en uygun aktördür. doğuştan cool ve umursamaz görünümüyle bir benzeri yoktur. alkole olan düşkünlüğü bakışlarını daha da köpekleştirmiştir.
(bkz: michael madsen) *
(bkz: steve buscemi)*
(bkz: johnny deep)*
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.