1. 1.
  vatanın geleceği adına geçmişte imkansız görülen her şeyin akape döneminde birer birer olması durumudur. terör bitecek dendi terör ülke sınırları içerisine girdi, teröristlerle görüşülmez yok o kadar da değil dendi görüşüldü, peşmerge parçası bizim muhatabımız olamaz dendi oldu, hapisteki teröristler için af olmaz yok daha neler dendi olacak, şimdi imralı canisi bırakılmaz deniyor 1-2 seneye o da serbest, allah ülke bütünlüğüne zeval vermesin. bölücülük yapan ve bölücülüğün yanında yer alanları helâk etsin. * hayaldi gerçek oldu teşekkürler akape!
  7 -1 ... horozkentli
 2. 2.
  (bkz: ummadığın taşın baş yarması)
  1 -1 ... alti parmakli kafadan bacakli
 3. 3.
  ülkenin düze çıkması da buna dahildir. 14 sene önce 250 lira asgari ücretle kendi bokunu kaynatıp suyunu içen adamlar şimdi iphone'larından hükümete sitem ediyorlar ya, samimiyetsiz tespitlerinizi sikiyim sizin.
  1 -8 ... d3xter
 4. 4.
  Kıyamet alameti!
  ... bikedigordumsankii
 5. 5.
  bir ornek vererek aciklamaya calisacagim durum;

  bu kadar tepki varken hukumete yine secimden birinci olarak cikmasini da 5 ay sonra bu baslik altinda tartisiyo olacagimizdir.

  (bkz: adaletini opeyim dunya)
  -1 ... ilya ilyic
 6. 6.
  evet şimdi asgari ücret 803 lira oldu da noldu diyede sorulabilir. ev, araba vesaire gibi ihtiyaçlardan hangi birisine sahipsiniz. kimse kusura bakmasın ama iphone'm da yok. diğer bir hesapla 14 senede yaklaşık 3.2 kat civarında artan asgari ücret karşısında diğer ihtiyaçların yüzde kaç kat arttığını bilmeyen cahillerde varmış.
  2 ... horozkentli
 7. 7.
  asgari ücretin artmasıyla beraber fiyatların da aynı oranda arttğını bilmeyen yarrak kafalıların yorumlarını eksik etmediği doğru tespittir.

  güzelim sende sat, ananı bacını senin de paran artar. tıpkı akp nin ülkede büyük küçük, önemli önemsiz bütün kurumları peşkeş çektiği gibi.
  2 ... ottoman3541
 8. 8.
  türklüğün yavaş yavaş silinmesi.
  2 -2 ... horozkentli
 9. 9.
  bazen hayatta olmaması gereken şeyler olur ve olması gerekenin o olduğunu anlarsın.
  -1 ... yolgezer
 10. 10.
  18 yaşından büyük evlerin basılıp "hop kardeşim kızlı erkekli kalamazsınız!" denmesi.
  2 -1 ... lightforever