bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: derste gulmek)
    2 ... selmagezinir
  2. 2.
    defalarca başıma gelen olay. ortaokul ve lise caglarında -özellikle istiklal marşı okunurken- kabusum olmuştu. en son tiyatroda saygı duruşunda bulunurken -ki 27 yaşındaydım- başıma geldi...
    2 ... cyranox
  3. 3.
    (bkz: giggle loop)
    2 ... laz pacino
  4. 4.
    durup dururken hiç yeri değilken aklınıza gelen komik bir anıyla kırılma durumudur.olayı toparlamaya başladıkça sanki biri arkadan gıdıklıyor gibi daha da beter gülmeye başlarsınız.sonuçta ise bu kriz kendinizi fazla kasma neticesinde karşınızdakinin suratına höykürerek gülmekle sona erdirirsiniz.
    3 ... aquantass
  5. 5.
    gülme döngüsü denen durumdur. couplingte de açıklandığı üzere eğer bir kere ciddi yerde gülünmemesi gerektiğini aklınıza getirirseniz. muhakkak o ciddi ortamda gülersiniz. ne kadar zorlarsanız ağzınızdan çıkacak kahkaha o kadar büyük olacaktır. en iyisi dudak yiyormuş numarası yaparak yahut mideniz ağrımış gibi yapıp hani gülmüyorum da suratımı ekşitiyorum gibi bir poz takınmak gerekmektedir.
    2 ... karga
  6. 6.
    en yakın arkadaşın annesinin cenazesinde yada stajda okul müdürünün yanında başa geldiğinde yapılacak açıklama bulunamayıp rezil olunan ve bir daha asla o insanların yüzüne bakılamamasına sebebiyet veren durumdur.
    1 ... dokuzhanim
  7. 7.
    kopya çekerken girildiğinde sınavdan sıfır almamıza sebebiyet veren olaydır.
    1 ... lock
  8. 8.
    toplu taşıma araçlarında insanların garip bakışlarına maruz kalma sebebi.

(bkz: deli midir nedir)
    1 ... küçükadanalı
  9. 9.
    disiplin cezası almışken, müdürün odasında bir sürü suratı asık öğretmenin karşısında nedensizce ve rezilce geçirilen gülme krizleri..
    1 ... esneyenahtapot
  10. 10.
    babam ve oğlumu izlerken seyircilerin ağlaması sırasında onlara bakıp birden bire kopmak.
    2 ... balbassar