bugün

fazla oldurgan olmalarından kaynaklıdır.
ruhsal ve fiziksel olarak bir düşüşten kaynaklanmayan, hayatın verdiği tecrübeyle sıradan olanı değil en iyi olanı beğenmesi durumudur. yirmi yaşındaki bir ufaklık her gördüğü kıza aşık olur, dünyanın en aşık insanıdır ama en ufak bir tartışma da ise ne duygusuna ne de mantığına sahip olabilir ne var ne yoksa herşeyi yıkar gider sonra da ben ne yaptım diye kendi kendine dövünür durur.
nerde akşam orda sabah yaşamını çok sevmelerinden kaynaklanmaktadır. düzenli bir ilişkisi olan olgun erkek ya evlidir ya da numuneliktir.
olgunlaşana kadar çok kazık yiyen erkeğin hâlidir, doğaldır.
15 yıl boyunca hoşlanılan 15 kızdan 13 tanesini dallamanın biriyle el ele ya da parmağında yüzüğüyle görmeye alışınca ve bol bol da red edilince aşk düşüncesi adamın beyninde 3 harfli sıradan bir kelime olarak kalıyor. sadece kim verir kime çakarım onu düşünürler.türkiye gibi erkeğe ihtiyaç olamayan bir ülkede aşık olmayacak kadar kaşarlanıyoruz.
tek kelime ile ifade etmek gerekirse bu keliminin anlamı tecrübedir. detaya inecek olursak, daha önce defalarca ilişkisi olmuş olma ihtimali olan ve haliyle yaşıda ilerlemiş olan erkeğin, kadınların zor canlılar olduğunu bilmesi ve buna göre temkinli davranıyor olması gerçeğidir.
(bkz: asiri doymus cozelti)
(bkz: sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer)
Mantığıyla doğru orantlılı olduğunu kanıtlamaktadır.
(bkz: merhaba ben memati 35 yaşındayim oyarım)
bir hafta arayla aşık olan olgun dallamaları saymazsak, doğru tespittir.
yanlış bir önermedir. mesele zor aşık olmaları değil, zor sevmeleri ve zor güvenmeleridir. çünkü sevmek ve güvenmek bir nebze de olsa kontrolleri altında duygular olduğundan adımlarını dikkatlice atabilirler.

ama aşk, ah o aşk bütün bunların dışındadır. olgununa da hamına da aynı şekilde çarpar. aşk hesap kitap bilmez, hamili kart tanımaz. vurur kaçar.
aşk konusunuda yedikleri darbelerden olsa gerek inançlarını yitirmişlerdir.
(bkz: adnan ziyagil)

edit: eksiyelen süpersonik bünye neden eksilediğini bana bi msj atarak sölerse çok minnetar olacağım. nihal odana.
Normaldir. Genellikle de mantıklı birliktelik kurmaya çalışırlar. Sadece erkekler için düşünmek de yanlıştır. Hangimiz 2 sene önceki düşüncelerimizi savunuyoruz ki ?
45 yaşında bir bekar erkeğin 22 yaşında bir kıza sözüm ona aşık olması ne bilim. olmaz ya aykırı gibi birşey sanki :(
kriter - aşk savaşını kriterin kazanmasından.