bugün

var bi hayalimiz. *
Çok da olgun olmasin ya eğlenmesini ve nerede ne yapmasını bilsin yeter.
My friends hot mom yani arkadasımın acılı annesi.
Esasen olgun insanların huzur vermesi durumudur. Belirli bir yaşa gelmiş, görüp geçirmiş insanların sohbetleri ve bulundukları ortam huzur vermektedir.
Huzur vermesi için çok şart var. Öncelikle sefkatli empatili biri olacak sonra zayıf olacak daha sonra teyze moduna girmemiş olacak ve güler yüzlü olacak vs. O da %5 dir max.
Yalan. Yok öyle bişey.

Sevip değer verince içinden kezban çıkmayan 1 tane (yazı ile bir) kadın gösterin orada kendimi keseceğim söz..
Her konuda olgun olmak mümkün değil. Bence insanların sorunu bir bütünlük arıyor olması.

Ben öyle böyle karakterlerden biriyim. Korkunç huysuz ve ilginç şekilde uyumlu olabiliyorum. Bazen çok konuşuyorum ama bazen 4 gün kendi hayatıma dalıp hiç konuşmuyorum. Genel anlamda çok soğukkanlı biriyim ama beni heyecanlandıran ve kontrolü yitirmeme neden olan şeyler olabiliyor. Öfkemi sakinliğin arkasında saklıyorum. Bazen çok gülüyorum ve bazen komik mi ifadesi ile geziyorum.

insanım. Her an iyi, her an sosyal iletişime hazır ve doğru kararlar vermem beklenemez. Bazen koşarım, bazen düşerim, bazen kalkmam, bazen hiç düşmemiş gibi davranırım. Bazen çok severim bazen sevmem. Bazen cok sarılırım, bazen dokunulmasına bile tahammül edemem. Hep bir uçtan bir diğer uca koşarak yaşıyorum ve bana sorarsanız normal olan bu. Hayatın bir dengesi yok, ben nasıl dengeli olabilirim? Hayat beni sürekli oradan oraya atıyor. insanlar zaten binlerce farklı karakter, farklı hayat. Nasıl her hayatın içinde aynı karaktere sahip biri olarak kalabilirim?

insanların genel anlamda sorunu şu. Şöyle deniyor. insanları olduğu gibi kabul edin. Olduğu gibi denilen şey ise aslında onu tanımaya başladığınız, sizi sevdiği ve çok önemsediği o zamanlar gibi kabul edin. Bence insanlar bir insanı o an nasıl davranıyorsa öyle kabul ettiği zaman başarıya ulaşacak. Bence insanın olgunluğu işte tam olarak burada başlar.

Haliyle olgunluk biraz bizimle ilgili, bazen sadece karşı tarafla ilgili değil.
yaşadığım en güzel birliktelikti.
Olgunluğu yaştan bağımsız düşünmek gerektir. Olgunlukla yaşa takılanlar diye bir şey yok.

Evet, meyvenin bile olgunlaşması için bir süre gerek ama bu meyveden meyveye değişir.
yaşanmışlık bir kriter, yaşadıklarını anlamışlık daha önemli bir kriter.
Her şeyi yaşamak, her yanlışı bizzat yapmak için zaman yok. Algısı açık olan insan daha çabuk olgunlaşıyor bana kalırsa.

Huzura gelecek olursak, kendim huzurlu olmadan kimseye huzur vermem beklenmez ki içten içe huzursuz bir insanımdır. Doğru zaman, doğru insan, güneşin 45 derecelik açısı gibi birçok farklı değişkenle ehlileşirim.

insanız anımız anımıza tutmaz. O yüzden böyle büyük ve kesin yargılar beni huzursuz ediyor.
Milf kategorisinden bahsediyorlar.
Ihtiyar sevindiren ergen iltifatı. Ezik ergen kız ve oğlanlar ihtiyarlara musallat olmaktan bıkmıyor. Fakat bir taraftan da doğrudur. Babaannem veya dedemi ziyarete gittiğimde ben de huzurlu oluyorum. Ihtiyarların huzur verdiği doğru.
(bkz: olgun kadın) denilen insan (bkz: efsane nesil) insanıdır.
devlete güvenmeyin bu kadına güvenin o derece.
(bkz: aslan burcu kadını)

Hayatimda aslan burcu kadını kadar olgun bir diğer burç kadını görmedim.
olgun kadın huzur verir evet ama nasıl bir huzur arıyorsun ona bağlı.

akşam olunca (bkz: sultan-ı yegah) söyleyip
demleneceğin birinimi arıyorsun? yoksa fikir savaşları verip yenip yenileceğin bir dişi mi?

birde olgun kadın derken yaşı kaç kabul edeceğiz. 25 ham mı daha senin için? 35 uyar mı? 45 bayat mı?