bugün

Erkegin olgunu var mıymış yaa.
amacı paralı bir beyle beraber olmak için hoşlanmış gibi yapıyordur yoksa çıtır 20 lik erkek neyine yetmiyor.
Bu benim ve burda hiç anormal bir şey görmüyorum. Bu hayatta tek bir doğru yok. herkes kendini bildiğinden beri bilinçli veya bilinçsiz, hem çevresel faktörlerin hem de kendi karakterinin etkisiyle bi “kafa yaşıyor”. Bu da onlardan biri.
Şahsen ben karşımdaki insanın hayatın gerçekleriyle yüzleşmiş belki bir kaç da savaş atlatmış ve galip gelmiş olmasına çok önem veriyorum. Kendisini ve hayatını tanımış daha da önemlisi bunları oturtmuş olması önemli.
Ben kimseyle beraber büyümek istemiyorum, kimsenin gelecekte olabileceği kişiye göre risk almak istemiyorum.
Daha bunun gibi bir çok sebep sayabilirim.
Tanım: kendilerini anladığım kızlardır.
35 yaşında, göbekli, sıkıcıysanız karşınıza çıkması zor olan kızlardır. Ya da ben denk gelmedim bilmiyorum.
olgun erkeklerin duyguları, düşünceleri, kişiliği tam olarak yerine oturduğu için, yönelmeleri gayet doğal. bir de cinsel pazar değerleri yüksekse, yeme de yanında yat!

kadınlar konusunda 1-0 önde başlayan erkeklerdir.
(bkz: suggar daddy) düşkünü kızlardır.
görsel
Akıl ve karakter olarak olgunluk bu, bedensel anlamda değil, sonra kırklık ellilik dedeler gencecik kızlara sulanıyor.. buralarda da var..
Akıllı bıdıklardır

https://www.youtube.com/watch?v=izP43ulZG2U
20 yaşında bir kızın 43 yaşında bir adamla aşk yaşaması olağan dışımıdır bilemem ama karşısında ki bir (bkz: elon musk) ise +10 yıl gideri vardır. kural bu arkadaşlar ya zengin olacaksınız ya yakışıklı yada piç kadınlar bunu seviyor. kadınlara gelince güzel bir kadınsanız zaten her şey size amade.
Genç görünümlü sıkıcı teyzelerdir. Gençler için ihtiyarların ne kadar sinir bozucu olduğu gerçeği malum. Ihtiyarlara tahammül edebilmek için ruhen çökmüş olmak gerek.
Bulunmayan kızlardır. Kendimden biliyorum.
Olgunluktan kasıtları ne acaba? Ya da anladıkları. Zaman armutları olgunlaştırır hani bilin. Akıl yaşta değil baştadır.

Not:34 yaşında olgun ve de yakışıklı bir beyim. 4 sevgilim var, 5. Olmak ister misin?
Böylelerini genelde efsanelerde duyarım. Gerçekten var olsada henüz tanışmamış olduğum kızdır.
hipergami böyle bir şeydir.
kadınlar statü olarak kendilerinden yüksek erkekleri eş olarak tercih ederler. doğanın kanunu bu.
bir adaya 100 kadın ve 100 erkek koysunlar. normalde herkese bir eş düşer.
fakat bu 100 kadın, adada ki en güçlü 20 ya da 30 erkeğin etrafında pervane olur.
geriye kalan erkekler sap sapa takılır.
mesela mma dövüşçüsü fiziksel olarak güçlü bir kadın bile, yine bir erkek tarafından ezilmek ister.
erkeğinin gücünü hissetmek ister ki, kendini güvende ve mutlu hissetsin.
işini yapıp parasını alacak kızlardır.
Seveceğim kadinda hayranlık bırakmayacaksam neden ilişkiye girmişim ?
40 erkek için öyle aman aman bir yaş değil.
Hatta biraz zengin ise kadınlara 40 takla attırabilecek bir yaştır.
Zararlı olgun fetişizmine tutulmuş genç kızlardırlar. Zamanla düzelip yaşıtlarından hoşlanmaya başlayacaklardır. Eğer olgun birine kapak attıktan sonra normale dönerlerse işte o zaman iş fenadır !
20li yaşlarında 30lu yaşlarının sonunda sakallı suratsız biriyle evlenecek kızdır.
3 5 yaşın lafı olmaz da 18 yaşında olup 30 luklarla da takılmazsın kardeşim.
(bkz: 30 yaş üstü yazarlar)
aslında olgun erkekten değil, olgun erkeğin cüzdanından hoşlanan kızlardır. ben üniversitede okurken sınıf arkadaşım bir kız var idi, okuduğumuz şehrin zengin eşrafından 50 yaşlarında bir dayı ile çıkıyordu, yani toplanalım bir atraksiyon yapalım diyoruz, 50 yaşında pişmaniye bir dayı da aramızda. rahatsız oluyor insan. gerçi o zamanlar girdiğimiz cafe ve barlarda hesap ödediğimiz olmadı, dayı sağolsun tüm tayfanın hesabını kapatıyordu. "yaa feridun abi ayıp oluyor ya" filan diye yalandan ayak yapıyorduk ama yani hesapları ödetiyoruz diye de 50 yaşındaki adamı her atraksiyona getirmek nedir?

kız baya baya sömürdü herifi, epey parasını yedi. sonra sanırım adamın karısından aslında boşanmadığı mı ne ortaya çıktı, şehirde dedikodular filan, ayrılmak zorunda kaldılar.

kızların olgun erkek sevgisinin en tipik örneği de budur benim gözümde. yaşamla tecrübe edilmiş kesin bilgi.
Kim neyine güvenerek böyle ilişkilere başlıyor anlamıyorum.

Olgun olmak çok farklı konular ile alakalıdır. insan yaş ilerledikçe çoğu konu hakkında istemeden olgunlaşır. Bakın, tamamen olgunlaşmadan bahsetmiyorum, çoğu konu diyorum. 20 yaşında bir kadın ile 25 yaşında kadın farklıdır, biri her ne olursa olsun daha tecrübesizdir.

işte burada erkekler bu kızların tecrübesizliğinden faydalanıyorlar. Vardı burada öyle tipler. Kendini bir anlatıyor var ya 40 yaşlarında manken gibi bir adam. Söyle yazıyor. 40 yaşında bir erkek 25 yaşında erkekten çok daha iyi sevişir bilmem ne. Sanki kimse bilmiyor 2 ay sonra o iş sonrası horlaya horlaya uyumayacak, şekeri ve tansiyonu ara ara tavan yapmayacak. Neyse adam buraya bir gün bir fotoğrafını atıyor, beyaz saçlı her yeri kırışık tipik amca. Ancak pazarlama yeteneği üst düzey. Yemin ediyorum rezillik.

Bu yavrucaklar bu pazarlama yeteneğine kurban gidiyor işte. Yaşıtların ile gez toz, senden 10 yaş büyük biri seni anlayamaz ki minimonum. O adam kendi gençliğini unutmaya başlayıp hayata çok daha başka bir pencereden bakan amca artık. Sen daha gençsin, yaşıtların ile flört et, gez toz, birbirinizle büyüyün olgunlaşın. Kendinizi böyle insanlara kullandırmayın.

Bakın bunlar araştırılmış şeyler. Bir çiftin arasında en fazla 5 yaş normal sayılıyor ancak oradan türk doktor amca çıkıp şöyle diyor. yooo bence 10 iyidir. Çünkü adam genç istiyor. Bilim falan umurunda değil. muhtemel sevgilisi kendisinden 20 eşi ise 10 yaş küçüktür.

Yanisi olay bir insanla beraber olgunlaşmaya başlamak. Yaşıtlarınız ile takılın. Kendini pazarlayan insanlara kanmayın. Yalan söylüyorlar.

Ayrıca erkek ve kadın arasında çok yaş farkı olmasını savunan tüm bu adamlar kendi kızlarının seçimi bu olduğunda ortalığı yıkacak tipler. Bunların derdi genç bir kadınla olup ego tatmin etmek.
Akıllıdır. Körpe vücudunu ergenlere yem etmez.