bugün

yaşımı bilene aralıksız artı oy ve nickaltına her gün entryler vaad ediyorum mesela.
kadın için güzeldir, geç yaşlanır. erkek içinse bir yaştan sonra güzel bence ama o yaşa gelene kadar ı ıh olmaz.
Büyüyünce mutlu eden.
Biz hakan peker nesli olduğumuz için belki de.
Yaşadığım durumdur. Her yerde her şekilde hep bunu yaşıyorum.
şerefsizim bu benim lan..

iki cins için de güzeldir..
ama tabii bebek götü gibi durmamak da önemli..
Sigara alırken kimlik göstermek.
hayatın erken zamanlarında sıkıntı olan ancak yaş 30 u geçtikten sonra gayette hoşa giden söylemlere sebep olan mevzudur. insanlar ile konuşurken yaşınızı söyleyince aranızda oluşan samimiyete göre "sektir layn" tepkisi almak bile hoşunuza gidiyor *
Her yaşta güzel olan eylem. ileri yaşlarda daha çok ekmeği yenir o ayrı.
24 yaşındayım tekele gittiğim zaman kimlik soruyorlar.
ciddiye alınmanız gereken bir ortama girecekseniz kadınlarda makyaj , erkeklerde sakal yaş katıyor.
üniversitemi okuyorsun sen mi lise 1'e gidiyorsun sandim konusmasina maruz kalan kisidir .
21 yaşındayım üniversite 1.sınıf öğrencisiyim 2000'lilere abi diyesim geliyo.
üniversitemi okuyorsun sen mi lise 1'e gidiyorsun sandim konusmasina maruz kalan kisidir .
Sülalemin laneti mi diyim ne diyim...
Minyonların sık sık karşılaştığı durum ya. 20 yaşındayım 15-16 gösteriyorum. Sigara veya alkol alırken sürekli kimlik soruyorlar.

Ama ilerleyen yaşlarda iyi çünkü yaşından genç gösteriyorsun. Oh my goddess!
Yaşadığım ve nefret ettiğim durumdur . 23 yaşına geldim “aaa ben 18 sandım “ gibi tepkiler alıyorum . Şu an için iyi yanını görmedim bu durumun . Olduğundan büyük gösterebilen ya da yaşını gösterenlere Selam olsun .
çalıştığım yerin bahsi geçince öğrenci olduğumu düşünüyolar.
yaşta sahtecilik. yaşından küçük gösterenler tutuklanmalı.

40 yaşında biri tanıyorum, dersin ki "sen üniversiteye bu sene mi başlayacaksın? " o kadar küçük gösteriyor, parka gidelim mi filan dersin o kadar küçük duruyor yani.

olduğundan küçük gösterenler, insanların ayarlarıyla oynuyor ya.
görsel
boş beyinden iyidir.
bence çok güzel bir şey. yaşından küçük gösteren sevgilim olsun isteyebilirim ileriki yaşlarımda.
Biz uzun boylu kadınların başına gelmez. Aksine biz hep yaşından büyük gösterdiği söylenen kimseleriz.

Kıskanç cüceler.
Sakal tıraşı olunca -5 sakal bırakınca +5 biri olarak imaja bağlı olduğunu söyleyebilirim.
Benim bu. Sebebinin bekar, çocuksuz ve gamsız olmak olduğunu düşünüyorum. Yuvarlak çerceveli gözlük takmak da olabilir.

Şimdi eşim dostum beni 27-28 sanıyor 33 olacağım hiç kimse bilmiyor...
Ay çok güzel bir şey bu bana da 23 24 diyorlar en fazla mutlu oluyorum. 18 diyen oldu ya dedim yavrum kör müsün abartmasjdjf. Yaşım 28..
Bu arada uzun boyluyum ve yine de küçük gösteriyorum. Uzun boylular ümidinizi kaybetmeyin.. Bizi de küçük sananlar olabiliyorshdh.