1. 1.
  Ayda 1 kere Babylon'da düzenlenen Dj Murat Abbas* ve Dj Murat Beşer'in 70'ler* 80'ler* ve 90'ların* hitlerinin çaldığı nostaljik parti.
  3 ... gamze
 2. 2.
  buna benzer partilerin taksimde birçok yerde arada sırada yapıldığı görülmektedir.eğlencelidir,tavsiye edilir,clubber gençlik takılmasın ama,onlarıda bozar bizim kafamızı da bozarlar,tatsız şeyler olabilir,daha da kötüsü için (bkz: anne ben kılabır olmuşam)
  ... larrylaffer
 3. 3.
  yılbaşı partisi fiyatı ile kabak tadı veren etkinlik. normal programdan pek bir farkı olmamasına rağmen iki hatta üç katı giriş ücreti bulunmakta. yerine bronxtaki, iki kişilik bilet alana bir şişe sex on the beach veren 80s party'i tercih etmek daha mantıklı.
  ... superinsan
 4. 4.
  en sonuncusu 23 mayıs 2009 cumartesi gecesi babylon da gerçekleşmiş, beni votka&enerji manyağı yapmış, pazar günü evde ruh gibi dolaşmamı sağlayıp uyku düzenindeki dengesizlikten dolayı bugün öğlene kadar migrenimi azdırmış, düzenli babylon organizasyonudur.
  1 ... dream theater
 5. 5.
  25 haziran 2006 sepetci kasrı organizasyonu ile gözümden düşen bir zamanların güzel organisasyonu iyi ki alphaville vardı da geceyi kurtardı. big in japan
  ... hellboy
 6. 6.
  90lara gelince hakikaten kimsenin canı sıkılmıyor ya da gidesi gelmiyor demek. enteresan. ben 3 yıl önce de katılmış çok sevmiştim o zamanlar böyle olaylara daha hevesli bir genç olduğumu da bilmenizi isterim tabii. neyse geçen hafta da katıldım bu eğlentiye, herhalde adamlar yapa yapa sıkılmışlar cunku 90lara geçince "hadi conconlar bizden bu kadar herkes evine" diyecekler sandım. bir de dj muratlardan bir tanesi triplendi durmadan yukarıdaki birilerine "olmaz" "offff" vb bilimum sıkıntılı davranışlarıyla beni gitmeye teşvik etmiş bile olabilir.
  ... jai guru de va om
 7. 7.
  eski ama altın değerinde, çoh gözel olan şarkılar için kullanılan cümle.

  örneğin: [https://video.uludagsozluk.com/v/oldies-but-goldies-23525/

  ]
  -1 ... hayrettinyapma
 8. 8.
  Bir eserin yıllar geçse de değerinin azalmadığını ifade eden ingilizce bir ifade.
  ... aquae pauxillium
 9. 9.
  bilgisayarımda içinde 50 yıllık şarkıların bulunduğu klasör.
  1 -1 ... taharet pozisyonu
 10. 10.
  Radyo uludağda an itibarı ile devam eden programın adıdır.
  http://radyo.uludagsozluk.com/onair/
  ... dandan