bugün

Uydurmadan ibaret ego. Gerçekle alakası yoktur.
yaşlı sessiz uyku egosu, günümüze çevrilişi uyku apnesi.
ego değil o. ağır psikolojik rahatsızlık. sorunları var, sözlükte vakit geçirip az da olsa olup biteni unutmak istiyor lakin tam tersi oluyor, olumsuz hal ve hareketlerini ister istemez buraya da yansıtıyor.

bundan sebep de itici bir hal alıyor.

değil kendinden haz etmeyenler, önceleri aralarında bir hukukları olan yazarlar bile kendisinden uzaklaşıyor, soğuyor. ilgi göstermek istiyorlar ama mamafih davranışları çok samimiyetsiz, tutarsız ve itici, hatta üzücü.

(şahsen ben kendisi için üzülüyorum)

bakın, tekrar sempatisini kazanmak istediği yazarların adına açtığı " iks le tayland da gergedan kebabı yiyip tren yapmak" gibisinden açtığı başlıklar bile başlığa söz konusu yazar tarafından kaale alınmıyor, ilgi gösterilmiyor.

hal böyle olunca karşıt görüşteki yazarları aklınca ezmeye çalışarak adından söz ettirme çabası güdüyor lakin amacına ulaşamıyor. sonuç olarak her iki taraf içinde sevimsiz, itici bir tip olup çıkıveriyor.

bir psikoloğa görünmesini tavsiye ediyorum kendisine. eminim ki bir teşhis konulacak ve tedavi sürecinin başlatılacağına, iyileştiğinde, hastalığına çare bulunduğunda ise durumun tersine döneceğini umuyorum.

o yüzden şimdilik donuza ekliyor mutlu ve huzurlu (tedavi öncesi mümkün olacağını pek sanmıyorum ama, bir umut) olmasını diliyorum. bir psikoloğa görünüp, tedavi sürecinin ardından ruh sağlığına kavuştuğuna dair doktor raporunu ibraz ederse seve seve donuz listesinden çıkaracağıma dair de söz veriyorum.

yüce uludağ sözlük ahalisinin önünde. hofff!!!
Donuza eklenmeyi hazmedememiş yazarların icadı. Sadece gülümsüyorum.
Bütün sözlük artılasa da gerçekle alakası olmayan iddia. iplemiyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.