bugün

istiladan sağ kalabilmek için güç birliği yapacak yazarlardır.

aranan özellikler.

-bir yakın bir uzak mesafe silahını orta derecede iyi kullanabilmek.

-çoluk çoçuk sahibi olmamak. grubu yavaşlatacak velet, ölüm getirir.

-ahlaki değerlerin zayıf olması. diğer grupların yemeğini falan aşıracağız, iyi kalpli grup elemanı istemiyorum.

-gruptaki manitalara yavşamayacak düzeyde olmalı. zombi istilasında aşk üçgeni, beşgeni çekilmiyor.

-ısırılınca baştan söylecek dürüstlükte olmalı. söylemyenide anlamam zaten, ulan ölmüşsün ibne, niye herkesi göt altına atıyorsun, dimi?

başvuralar, 2 vesikalık, 1 ikametgah şeklinde olup, ulaşım üyeye ait.
şahsımında içinde olabileceği gruptur.
kesin içinde olacağım gruptur. akıllı zeki biri olarak grupta mutlaka bulunmam gerekir. gerçi ilk onlar ölüyor ama olsun.
zombi lobisine karşı tüm gücüyle direnecek yazarlardır.
ini yor he eee ini yor he e ee zo ombi zo ombi e e eee. Grup olalım grup.. Var bi de unutmadan.
1. Kondisyon.
2. Çift vuruş.
3. Tuvaletlere dikkat.
4. Kemerini bağla.
[..]
7. Az yük taşı.
[..]
17. Kahramanı oynama.*
18. Isın
[..]
22. Düşerse içine kurt; çıkışı aklında tut.
[..]
31. Arka koltuğa bak.
32. Küçük şeylerin tadını çıkar.

*Eğer işin içinde bir kız varsa, bu kuralı kale alma. işin içinde vajina var. *

(bkz: zombieland)
muhtemelen koltuklarının altına silah çantası falan koyacak, sokakta her insanın gözünün içine bakıp herhangi bir zombilik belirtisi yakalamaya çalışacak yazarlardır. beklesinler dursunlar.
2 yıl uzakdoğu dövüş sporlarıyla uğraştım. Avcı kökenliyim. Her çeşit ateşli silahı ve makaralı yayı kullanabilirim. Bisikletçilik ve doğa sporlarıyla uğraşıyorum. Kondisyonum tavanda. Kısaca yaz beni de yaz.
ben türk'üm aga.

tokadımla katılırım. vereceksiniz ok yay. üç beş aya öğrenirim atmayı. bide kılıç kalkan verin arada folklör gösterisi çakarım size. sonra siz oturun izleyin. o zombileri sikeceğim ben.

(bkz: dünya türk ün taşşağını yesin)
tum belirgin shane'lik ozelliklerimle katilabilecegim grup. alan varsa alsin. adam satma bende, pijlik bende.

amaa zombi efendi sen mi buyuksun, hayir ben buyugum been. gozumde pul kadar bile degerin yok.
Tek takılacağım.Yeteri kadar mühimmat ve erzağım mevcut.
O durumda hala hümanizm naraları atacak olanlardan uzak durmak gerek öncelikle. Sonra çocuklardan ve çocuklu bireylerden de uzak durmak gerek. Tabi topluluğa zararı dokunacak "ben kural tanımam." diyenlerin de kafasına sık gitsin. Kadın ve erkek sayısını da eşit tutarsan, insanlığı bile kurtarabilirsin.
Kılıcımı alır gelirim, teknik taktik bilgim rick kadar vardır, ayrıca glenn kadar çevik olduğumu söylerler.
adalarda birine çıkarma yapıp, adaya gelecekler için mülakat düzenlerdim.
sorular:
-kaç zombi öldürdün?
-kaç insan öldürdün ve neden öldürdün?