bugün

bunun için öncesinde bir iç savaş gerekir. şakkadanak olmaz. insanlar birbirinden nefret etmeli ve yeterli düzeyde ölümler gerçekleşmeli. bu şartlarda akp, iç anadolu'da küçük bir şeriat hilafet sultanlığı karşılığında bütün ülkeyi işgalcilere kolayca bırakır, bol bol namaz kılıp ibadet ederek cennete giderler.
(bkz: suriye)
Tüm yabancı forumlarda, özellikle Rusça forumlarda Ermenilerin hayalini kurduğu şey.
Bazen işi o kadar ileri götürüp komik oluyorlar ki, Ermenilerin Yunanlılarla kardeş olduğunu söyleyip beraber Türkiye'ye girme hayali kuruyorlar.
Suriye, hatayı almak istiyor gibi bir haber görmüştüm. Önce götünüzün bokunu silin.

Benim en korktuğum şey bu ibda-c vb hatta tüm tarikatlar. Bu beyinsizleri ortadan kaldırmak lazım. Potansiyel risk.
birincisi anlamsız ve çok gereksiz bir durum. fiziksel olarak bir işgale ihtiyaç yok, işgalci olabilecekler tarafından.
olası işgalci rusya, avrupa ve amerika kesinlikle izin vermez.
olası işgalci amerika, rusya kesinlikle izin vermez, gücü tam yetmesede, türkiyeyle ortaklığı amerikan güçlerine karşı eşitliği sağlar.
avrupa birliği işgali, gene ruslar izin vermez, zaten avrupanın bu şekilde davranması olası değil, ekonomik savaşta çok güçlüler.
yunan ya da ermeni lafı sadece komik olur, onlar çok fazla tüy siklet.

gerçek durum ise zaten istedikleri her şeyi yapan bir dünya lideri var, etimizden sütümüzden fazlasıyla faydalanıyorlar. gereksiz bir durum bugünün şartlarında.
zaten işgal altındayız ........

anlayana......

" ol mahiler derya içredir , deryayı bilmezler ".

" ol gabiler , işgal altındadır , işgali bilmezler " .
He kolaydı.
iç savaş dışında Bi bok yapamazlar evet en tehlikelisi içerideki dinci it sürüsü halife askeri diye ingiliz yunan askerine kucak açar bu oçler.
kürtler ve türkler hariç herkes kaçar.
Ben de kaçarım. Ben yaşamak istiyorum.
Siz dedeleri meydanlarda sallandirilan mollalara dikkat edin, kahpe iceriden olunca kapi kilit tutmaz cunku.
1916 - Erzincan Rus işgali Altında

dersimli kürtler ve rus ordusu ......

https://www.youtube.com/watch?v=jp_-dKDJ-b4+uludağ sözlük video ya eklensin