bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  olamama durumu.
  1 ... personanongrata
 2. 2.
  ortada kalma durumudur. ne yapılacağı, nasıl yapılacağı, neden yapılacağı hakkında bir fikre sahip olmak neredeyse imkansızsır. işi oluruna bırakmak gerekmektedir.
  1 ... tiryaki
 3. 3.
  olma ihtimali olmama durumu.
  örn: atılan zarın 7 gelmesi. * * *
  3 ... sako
 4. 4.
  (bkz: paradoks)
  -1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 5. 5.
  okuduktan sonra aynı yazarın empati isimli eserinide mutlaka okumam gerektiğine kara verdiğim eserdir.
  -1 ... ozaydin
 6. 6.
  (bkz: Improbableness)
  1 -1 ... zubizarett
 7. 7.
  horozun yumurtlaması gibi bir durumdur.
  ... athesh
 8. 8.
  Adam Fawer'in saçma bir kitabıdır okunmaya bile değmez o derece. tabi sonuna benceyi eklemek isterim birileri çok seviyor olabilir.

  --spoiler--
  Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi? Siz hiç Lotoda büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

  Şans nedir gerçekten? içinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

  Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, OlasılıkSız tam size göre bir roman..
  --spoiler--
  3 -3 ... lock
 9. 8.
  başta daldan dala atlayan olaylar silsilesinde beyin bulandıran kitaptır.
  1 ... sonumuzhayirolsun