1. 1.
  ypg'ye karşı yürütülen 1 aylık mücadelede çok övündüğümüz fırtına obüslerinin mühimmatlarının bitme noktasına geldiği düşünülürse bir ihtimaldir. düşünün ki bu mühimmatlar burada üretiliyor bir de ve şuan bir savaşın içinde bile değiliz, sadece bir askeri operasyona bile bu kadar hazırlıksız olmamız biraz düşündürücü.
  9 -3 ... ecinni
 2. 2.
  iyi de olur, biraz burnumuz sürter.
  4 -8 ... mitolojide kokorec tanrisi
 3. 3.
  Nükleer silahlara başvurularsa eğer çok felaket sonuçlar doğurur ama konveksiyonel silahlarla olursa bu durum karşı tarafa fena halde zarar verebiliriz. Çünkü bu savaş kurtuluş savaşı gibi olursa topyekûn savaşa dönüşür.
  9 -3 ... kale3112
 4. 4.
  Iyi olur burnumuz sürter diyenler bu ülke arka arkaya 25 savaş kaybedip halen akıllanmadı tam. (Osmanlıdan beri kaybedilenleri diyom) daha halen bütün cihanı sikertiriz diyo bi rum kırmalarını donu zor kaybetmeden yendik diye.
  7 -3 ... hercool
 5. 5.
  He japonyanın kesin vardır. Ulan japonyanın ordusu yok be. Ne meraklısınız hainler ülkenin kötü duruma düşmesine.
  4 -4 ... tenete
 6. 6.
  Ülke onların ıcınden gecer kardeşim sacmalamayın aaa yakısırmadım.
  ... rasimcan
 7. 7.
  Her ne kadar hoşumuza gitmesede malesef doğru.
  1 -1 ... romacumhurbaskani
 8. 8.
  Allah belanizi versin sizin su halinize bak. Ulke yikilip abd mandasina girse alkis tutacaksiniz amk sefilleri sizi.
  4 -6 ... garipbiadam
 9. 9.
  Bizim bulunduğumuz topraklar dünyada bizden başka hiçbir millete bırakılamayacak kadar önemli topraklardır. Bizim yapacağımız savunmayı geçtim, güçler dengesi zAten buna izin vermeyecektir canınızı sıkmayın.
  3 -3 ... alp er tunga
 10. 10.
  Cikmamasi menfaatimize. Ulke zaten savastan beter bin parca olmus halde. Alevi dediler ayirdilar, ak partli dediler ayirdilar, ataturkcu dediler ayirdilar. Birbirinden nefret eden kitlelerin kenetlenmesi cok zor.
  3 -1 ... portatif