bugün

Bunu bilmeyen ergenliğini yaşayamamıştır.
Kadir azabından ... Duygu dolu anlar yaşatmıştır.
Bir zamanların popüler şarkısının sözleri.
kesinlikle şu an 16-24 yaş arası herkesin bir zamanlar beynine işlemiş, psikolojik saldırıdır.

Bu kesinlikle bir şarkı değildir, dış güçlerin bir oyunudur.
E250 telefonlarda fabrika yüklü olarak geliyordu lan bu şarkı.
Ortaokulda ilk sene o kızı dinlemiyorum diye ezik gözüyle bakılıp "inanamıyorum, nasıl bilmezsin? Yok artık ya." tepkilerine maruz kaldığım, sesim güzel diye psikolojik baskı ile zorla öğrettirilen şarkıdır. Yıllar yıllar geçti, hatırlayınca yine ruhum parçalandı.
Muhtelemen uzun saçlı. Bi erkek böyle nick alacak kadar ılık değildir yani olmamalı.
Onbirinci nesil yazar.

Bence müzik zevkinden ötürü seni uçurmaları gerek.
bir türlü unutulmayan şarkı.
Hiç dinlememiş olsam bile zorla nakaratını ezberlemek zorunda bırakıldığım şarkı. Maziye gömülmüştü aslında ama geçenlerde ödev gereği gittiğimiz köyde röportaj yaptığımız dayının telefonunun zil sesi çıkmıştı, arkadaşlarımızla aramızda da kısa bir sessizlik olmuştu.
Kabir azabından beter halim

Miydi devamı. Aklıma sabah akşam bu şarkıyı dinleyen arkadaşım geliyor sürekli. Ne çektik be... Hadi o şarkıyı sevdi de dinledi, benim günahım neydi ki? * şaka gibi 3 ay boyunca her gün en az 6 saat aynı şeyleri dinleyip durduk. Hepsi de arabesk rap'di. O Cumali efrah şarkıları dile gelse yeminle halime acır, rap' e tövbe ederdi - ki yıllar sonra da olsa müziği bıraktı kendisi.
Ölmekte olan emo akımına yapılan son kalp masajı gibidir.
(bkz: kabir azabından beter halim)
Keko kızların vurdururken dinledikleri beyin mekanizmasına zarar veren ritim bozukluğu.
seda tripkolik şarkısı. kendisi şimdi hapiste.

https://www.youtube.com/watch?v=MSYjLZEiZ-w
Acılllaarrr bütün derdim.
son nefesimde ellerinde ben yoksam sende olma hiç bir yerde.
kabir azabından beter halim.
yarın yazın lan bunları:)
içmedik bu akşam frekansı tutturamıyorum:)