bugün

Çocukken sevmezdim ama şu sıralar eski bölümlerini izliyorum da, devlete karşı korkusuzca doğru ve güzel ithamları var.
çocukluğumuzun en nadide programlarından. o programlarla büyüyüp de hala nasıl sorgulamadan akpciyim diyebiliyorlar anlamak güç.
eleştirileri Bol, eğlence programı yıllar önce bitmiştir. Eskileriyle idare edilmeye çalışılıyor efenim.

Sarı toz ile alakalı bölümü bulan yazar bana mesajla linkini gönderirse çok mutlu olurum.
ilhamperimnerdesin yazar arkadaşımın (#27213445) entry-siyle hatırlatmasıyla haldır-haldır aradığım, ama hiç bir şekilde bulamadığım skeçe sahib program. bulanlar varsa, bir mesaj uzağınızdayım.

alakadar entry-i okumayanlara not: türkiyede garip şeklinde ölenleri anlatıyordu skeç.
Bugün itibarı ile babasız kalmış efsane program.
(bkz: levent kırca)
çocukluğumun efsane programı.
özlenen, özlem duyulan, eski bölümleri izlenen program.
benisizdelirttiniz.

yakaladım seni. hayır nickte çok ironik.*

neden şimdi?
Ahhh levent Kırca ahhh

Bakalım neler bekliyor seni...

Ölecek o kadar..
günümüzde muhalefet yapanların nelerle karşılaştığını görünce zamanında yaptığı olacak o kadar programına bir kez daha saygı duymak gerekir.
ekşi'de bahsi geçen cem yılmaz okan bayülgen videosuyla yarıldığım program. cem yılmaz muhabbeti süper olmuş asdf.
Tüm bölümlerinde levent'in sarhoşu oynadığı sözde komedi programı.
Niyeti kimseyi kırmak değildir.
mevlüt ustaaa.
Bir de yazarı varmış. Levent Kırca nin programı idi. Hatırladığım kacak elektrik olarak kuyuyu ısıtmak, isiticili yatak, soba, kumtell/ufoyu aynı anda çalıştırmak olan bir skeci vardı. Hükumetin yasakçı tutumuna kurban gitmiştir çünkü eleştirel bir programdı.
Tam yerine rast geldi Manzara koyduk.
vasat bir komedi programıydı. mizahi hiçbir yanı olmadığı gibi mesaj da vermezdi. güldür güldür daha iyidir.
zamanında deli gibi izlediğim komedi programıydı. gerçekten çok şey anlatıyordu ama anlayana tabi ki.
Susmasını biliriz de, kemiği yok bunun.
Nick değiştiren, canımın içi, haşemanın prensesi yazar.
(bkz: benisizdelirttiniz)
Galiba Levent kırca hayranı.
Başı sağolsun.
Taziyelere açıktır.
hoş gelmiş altıncı nesil yazar.
çayını hep kıtlama şekerle içen dadaş yazar. nasıl bi attıysam artık.*

selam şeker.
çocukken ne zaman açıp izlesem bana bir değer katardı. bir kere gündemi objektif bir şekilde ve mizahi olarak bu kadar güzel halkın önüne getiren skeç dizisi sanırım ülkeye gelmedi gelmezde.
cesurlardı. dalga geçmenin de bir adabı ve terbiyesi olduğunu bilirlerdi ve yüzde daima bir tebessüm bırakması bile izlenmesi için yeterliydi.
nurlar içinde yat levent kırca..
arada bir dilimiz sürçerse affola.
https://www.youtube.com/watch?v=HUGN9mGEOcY
Zamanının efsanesi olmasına karşılık bugün üncelendiğinde sarhoş taklidiyle yılları geçirmiş üstadın yapmıdır.
GÜNDEMDEKi KONULARI iŞLEYiP MiLLETi BiLiNÇLENDiREN KOMEDi PROGRAMI. NE GÜZEL GÜNLERDi BE.
güncel Önemli Başlıklar