bugün

çocukluğumun efsane programı. bazen eski bölümlerini izliyorum da dönemin siyasilerini korkusuzca eleştirmelerine, cesaretlerine şaşıyorum.

ayrıca birçok yapım arşivini youtube’da düzenli bir şekilde paylaşmışken olacak o kadar’ın 90’lı yıllardaki bölümleri hâlâ derli toplu bir şekilde yayınlanmadı.
Zamanın efsane skeçleri ve tiplemelerini çekmiş program. Daha da gelmedi böyle bir şey. Hala arada bir izliyorum.
insanları uyandırırdı.

Aradan 20 yıl geçti hala uyuyorlar çünkü a haber var.
Eleştirileri bir yana eğlenceli bir programdı.
Gözümden yaş gelene kadar güldüğüm program.
görsel
Zevkliydi ya akşam yatma vaktine kadar izlerdik ailecek yarın okul var yatın diye uyarırlardı. Güzel günlerdi.
Tüm programlarını tekrardan izlemek istiyorum.

Ülkede 30 yılda hiçbir şeyin değişmediğini görmek için.
Daha dün fay hattı ve deprem üzerine çektikleri skeçler anasayfama düştü YouTube'da. O bölümleri ilk defa izledim diyebilirim. "istanbul depremi olacak-olmayacak" tartışması yapan akademisyenlere yer vermiş. Türkiye'de hiçbir şey değişmiyor be kardeşim dedirtiyor bu tür yapımlar. Belki de bir 20 yıl sonra bile "istanbul'da deprem olacak-hayır olmayacak bunlar spekülasyon" tartışmalarına şahit olacağız. Videodaki yorumlara bakayım dedim ve kimileri "levent kırca ne kadar ileri görüşlü imiş" demiş. Ne ileri görüşlülüğü kardeşim ya. Coğrafya kederdir, kaderdir efendim, evet.
Rahmetli Levent Kırca’nın nuhteşem skeçlerle hayat verdiği programdı en efsanesi hiç şüphesiz buydu. https://m.youtube.com/watch?v=QZA4DZ62vjE
bende denk geldikçe izlerdim garip günlerdi.
Levent kırcanın hasta yattığı ve ziyaretçilerinin ne var yoksa ağzına tepip adamı öldürdükleri skeç efsanedir, halen aklıma geldikçe gülerim.
Korku imparatorluğuna dönüşmemizin en güzel ispatlarından.
çok güzel bir programdı levent kırca Allah rahmet eylesin daha devam ederdi programa ama malum kişinin emri üzerine olacak o kadarın yayın hayatına son verildi.
profil fotoğrafımda konu hakkında düşüncelerim yer almaktadır. Benimde en sevdiğim skeçi, yemek yapmaya çalışıp skeç sonunda cüce abiyi koca leğene koydukları skeçti. Ayrıca yerli simsonlar gibi günümüzde yaşadıklarımızı güzel insan levent abi geçmişte bize izletmiş ve inceden inceden olacakları haber vermiştir. Özellikle eczane skeçi ile aradığımız ilaçları 2023 yılında bulamayışımız en büyük kanıtıdır.
Alkollü çıkıyordu sürekli.
ne güzel günlerdi.