bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zamanında sevilerek izlenen, olacak o kadar programının, fox tv de yeniden yayına girmesidir. siyasi esprilere de değineceğini söyleyen levent kırca, fox tv ile prensip anlaşması yaptığını ama henüz imza atmadığını açıklamıştır. buna rağmen de programın mart ayında yayına gireceğini söylemiştir. *
    1 ... surudenayrilanidealistkuzu
  2. 2.
    oya basar olmazsa olmazdır. ayrıca gözler dost elver'i, tekin siper'i, uzun boylu zayıf elemanı, genelde dost elver'in sevgilisini oynayan genç kadını, şimdi anımsayamadığım birçok oyuncuyu arayacaktır şüphesiz.
    ... dulgerbob inciryapragi
  3. 3.
    (bkz: olmasın artık o kadar)
    5 -2 ... trexxxxx
  4. 4.
    şahane olacaktır ama bu siyasi baskılar ve kutuplaşmalar devam ettiği sürece , sosyal mesaj vermesiyle , ironileriyle vuku bulan , olacak o kadar programı hangi formatlarda devam edecektir diye düşündürmektedir.
    2 ... yolyemez
  5. 5.
    eski eşinin dizide rol alması yüzünden olması muhtemel durum.
    (bkz: rekabet)
    1 -1 ... efe misin
  6. 6.
    Klişeleşmiş esprilerden kurtulması gerekmekte. Şimdiki komedi eğlence programları ve krizin göz önünde bulundurulması halinde çok fazla şansının olmadığını düşünmekteyim.
    1 ... yuki
  7. 7.
    bir demet tiyatro örneğinde de görüleceği üzere, birkaç ay sonra yayından kaldırılması olasıdır. artık ne eski zevki verir, ne de eskisi gibi güldürür. espri anlayışımız bile değişmiştir zamanla. ve de millet artık baymıştır. bu programın eski bölümleri çok güzeldir, tamam külttür. hele 15 sene öncekileri mesela. ondan sonra da özel kanallar suyunu çıkarmışlardır takdir edersiniz ki. levent kırca aynı tiplemeleri yapmaktan gına getirmiştir. yani siz diyin bir çocuklar duymasın, ben diyeyim bir bizim evin halleri kıvamına getirilmiş, seyirciyi bıktırmışlardır.

ben bu programın geçmişe dair güzel bir anı olarak kalmasını arzu ederdim şahsen.
    çünkü "olacak o kadar"ın seyircide zaten özel bir yeri var. bunu zorlamak nedendir?
    2 -1 ... filozofil
  8. 8.
    dsp'nin üsküdar belediye başkan adayı levent kırca'nın seçimlerden umutlu olmadığının göstergesi olan haber. benim umudum vardı.
    -1 ... bagdagul
  9. 9.
    rte'nin taklidini yapabilecek yegane adamı görmektir. beğen, beğenme ama bunu da yapacak adam lazım.
    3 -1 ... david addison
  10. 10.
    levent kırca nın özüne dönmesidir.

iktidar oldukça zalimleşenlerin rahatsız olmasıdır.
    3 ... arjantin