1. ?.
  gazman'a yıllarını vermiştir.
  11 -2 ... kirmizi baslikli kiz
 2. ?.
  kıh kıh kıh efektiyle gülen insandır.
  3 ... aristo socrates ve smile yk
 3. 0.
  ülkede siyasi mizaha aç kalmış olup, yeni yetme mizahçıların "ne suya ne sabuna dokunayım" düşüncelerinden bıkmış gerçek halk kitlesidir.
  29 -5 ... castro
 4. 1.
  recep ivedik'i mizah sanan insanın laf atmaması gereken insandır.
  17 -1 ... leto
 5. 2.
  ayrıca espiri bile olmayan, kalitesiz eleştiriye gülen insandır.
  1 -11 ... darkranger
 6. 3.
  levent kırca'nın sosyal içerikli giydirmelerini seven insandır. yerinde laf sokmasını bilen adama güler. elbette jetsky esprilerini günlük hayatta kullanmaz ama orada o adamın çillerlere bunu yedirmesi hoşuna gitmektedir.

  mizah anlayışı gitttikçe basitleşen ülkede yine de belli bir seviyededir levent kırca. hiç yoktan fıkralarla türkiye gibi programlara gülmemektedir.
  13 -4 ... xargn
 7. 4.
  recep ivedik in osurmasına gülmeyen insandır. espiri anlayışı oldukça gelişmiştir, zira güleceği espiride zeka arar, düşünülmeden küfürle yapılmış espirilere gülmez. mizah yoksunu değil, gerçek mizah sahibidir.
  22 -6 ... slientscream
 8. 5.
  mizah yoksunu degil akil dolu insandir. levent kircanin komik oldugunu soylemeyecek bir insan yoktur heralde. her skeci komik olacak diye de bir kural yoktur.
  6 ... cumartesi
 9. 6.
  yeni nesilin ne kadar da mal olduğunu hakkında yapılan yorumlarla bize gösteren insandır. Levent kırcanın yaptığı siyasi giydirmeler çağına göre cesur ve öncüdür. işin kötüsü ise yıllar geçtikçe mizahçıların mizahın ana konusu olan eleştiriyi hiçe sayması ve özgürlükler açısından Tek parti döneminde olmasıyla da gerilememizle birlikte yeni nesil levent kırcanın değerini anlayamaz.

  Günümüzde levent kırca'nın tarzı güldürmemektedir yeni çektiği skeçlerle ancak şu da bir gerçektir ki bugün Hangi mizahçı Ergenekon operasyonu adı altında uygulanan faşizmi eleştirebilmektedir?

  bu aradaki bağlantıyı kuramadan gün gelip de iktidar değişip başka iktidar geldiğinde bugünün iktidar yandaşları akılsızlar baskı altında tutulunca ne demek istediğimi iyice anlayacaklardır.
  8 ... selim pusat
 10. 7.
  bazıları tarafından mizah yoksunu sanılan, ama aksine neye güldüğünü bilen, ölene kadar da tarzını koruyup gülecek insandır.
  7 ... the big febowski