bugün

pek hoş gelmemiş yazar. daha gelir gelmez bir sözlük duayeni olan tit a nick' in başlığına eleştiride bulunmuş. yahu biraz zaman geçsin, daha sözlükte yenisin. bu ne acele ?
Hoş gelmiş inşallah geydir.
Yeni mi gelmiş? Swh.
Hoş bulduk. Çok erken açılmış nick altım. Teşekkürler sözlük.

T: yeni-eski bir yazar.
Bu övgü, bu dil…

Demolay’ın dün kiminle buluştuğunu çözdüm galiba.
Erecto reiz böyle şeyler yazdıysa durum ciddili yoksa Kezo mezo yazar geçerdi.
demolay'ın övgüsüne mazhar olmuş dev yetenek.
hoş gelmiş.
erecto'nun kalemine kuvvet katan yazar.

hoş gelmiş , inşallah kızdır...
Ne güzel.
Abartılı iltifatlara şaşırmayı bir borç bilen yazar.

Bana öyle yazma, anlayacaklar.

Not: çok hastayım zaten azizim...
Çün dile dilber hayâli geldi mihmân olmağa
Pîş-keş cân virelüm mihmânımuz bulsun ferâh.

Mihrî Hatun
özel mesajım kapalı olduğu ve olacağı için nick altıma istediğini yazabilecek olan yazar. elbette cevap hakkı doğarsa da cevaplarım. saygılarımı sunarım.
Sigma'nın hem güzel hem iyi yürekli biri tarafından ilgiye ve öyle bir kadın tarafından da beğenilebileceğini görmeye ihtiyacı olduğunu düşünüp de yardım eli uzatmış
fakaaat eli havada kalınca nick altına yazılmasını bile hak etmeyen bir yazar olduğunu anlamış, boşa harcamadığı zamana sevinmiş yazar.
ay anlamadık bir daha şey etseniz.
insanları tanımadan, yaşadıklarını bilmeden haklarında olumsuz yorumlar yaptığına göre medyum ya da kahin olması büyük ihtimal olan yazar. inan bana şu 40 senelik ömrümde kadınlarla yaşadıklarımı ve kalbimin onlar yüzünden nasıl çatır çatır kırıldığını yazsam sen de hak verirdin. ama uğraşmayacağım. ne de olsa gereksizin biriyim, değil mi ?
iyi yazmalar dilerim. nick altıma yazmazsan sevinirim. ben senin nick altına yazmayacağım.
ayrıca hakkımda gerçekleri yansıtmayan ve kalbimi kıran entrysi 4 artı oy aldığı için donuza eklemekten büyük mutluluk duyduğum yazar. mutlu ama uzak olsun.
entrylerini görmemeye başlayınca içime bir huzur doğmuş yazar. ay hadi güzel bir gün olsun inşallah !
(bkz: al kırdın kırdın)

sabah sabah sözlüğe gireyim de bir iki kalp kırayım.
ssss yılann.

mutlu musun.
40 yaşında olduğunu ileri sürüyor ama zeka yaşı 14 sanırım.
Aah ah ortam gergin fuar abi'yi dinlemedik, ahmaklık ettik.

T: kendinden zekaca küçük yaştakilerle "oynamayan" yüuzır. Az ötede dikkat çekin çocum hadi.
Rahatlamaya ihtiyacı olduğunu düşündüğüm bir yazardır.

Dilerse yardımcı olabilirim.
kendisi hakkında artık yazmayacağımı ve nickimin başlığı altına ya da hakkımda bir daha yazmamasını rica ettiğim değerli yazar. artık aramızdaki iletişim koptu gitti. bunu kabul edelim ve bu şekilde yazarlık yapalım. sözlük zaten yeterince geniş her yazar için...
saygılar, elveda...
Şizofren mi bu sigma, diye düşünen yazar. Olm git öteye len. Kimse senden bahsetmiyor, korkma. Swh
Okuyup askeri ücretli mhendis olacam.
Erecto'yu önce ben gördüm.
cevap ver ne yaparsın.
işe gideceğim.
Bu nicki seviyorum , böyle ufak tatlis bir çocuk kiz ya da erkek farketmez , okuyupadamolucam diyor. Okuturuz biz seni yeter ki adam ol.