bugün

uludag sözlüğün akıbeti.
(bkz: gittikce buyuyor efendim durduramiyoruz)
an itibariyle olması gayet normal durum. "seni seviyorum, pilot" vb. temel başlıkların bile yeni yeni açılmaya başlanması nedeni ile okunacak kayda değer çok da fazla bişey olmadığından dolayı okuyucuların siteye girmemesi gayet normaldir. yazarların biraz gayretle bi kaç ay içinde temel başlıkları, yani sözlükte olmazsa olmaz başlıkları açması, yorum yapmasıyla okuyucu sayısını artması gerekmektedir. (bkz: bi el atın)
başlığa bakıp diğer entryleri okumadan direk entrysini giren yazarların bulunduğu sözlüktür.
hatta böyle başlık var mı iyice araştırayım da açayım demeyen,direk başlık da açanları vardır ki onları şiddetle kınıyor,penceremi kendilerine kapatıyorum.**
her isteyen okuyucunun kolayca yazar olması sonucu gerçekleşen durum.
allah bizden ve bizim sözlügümüzden uzak tutsun denilesi durum.
uludağ sozluğun maruz kaldığı ve sonsuza dek kalacağı acı hakikat..
önemli olan yazılmış olması, elbet birgün okuyucuları da çıkacaktır dedirten konu. yazılmış yani okunacak bişey olmasa okunmasının hiç mümkün olmadığı durumu anımsatabileceğim başlık.
yazarlar aynı zamanda okur degilmi? sorusunu aklıma getiren başlık. (bkz: hem okur hem yazar)
uludag yazari eksi okuyucusu olmak * * *
(bkz: kaçmayın artık tanıdılar)
Tarih öncesinde dinlemekten çok konuşmaya önem veren bazı Kuzeydoğu Asya uygarlıklarında da izlenmiş bir gelenektir. Günümüzdeki sözlüklerle uzaktan yakından ilişkisi yoktur.
Aradan seneler geçmiş, hala aynı yorum geçerliliğini koruyor, vay bee! Yazarlar sürekli entry giriyor sürekli ama sürekli öyle ki sol frame değil onun adı sol şerit, yetişebilene aşkolsun. Şimdi siz zannediyor musunuz ki bu aralıksız entry giren hızını almış giden yazar sizin entry nizi okusun? Yoookk okumaaz hızı kesilir.. Bir başlık iki dakika durmuyor, direk sol şeridin en altına. Pes yanii! Burda okur-yazar yok! sadece yazar var... *
(ne yazık ki bkz: uludağ sözlük)

sadece kendini kanıtlamaya çalışan yazarların sürekli yazıp hiç yazılan entryleri okumaması ve oylamaması durumunun var olduğu sözlüktür.
hiçbir işe yaramayacak olan sözlüktür. birileri okumadıktan sonra yazmanın ne anlamı var ki?
sol frame'in durmaksızın akması sonucu aklıma gelen sözlük hali. sanırım yazarlar sadece kendi yazdıklarını okuyorlar.
(bkz: sol frame i takip edemeyen yazar)
yaziyi ilk bulan insanin yazdiklari kesiin bizim sözlükteen birii buuuu! E be yazar kardeşim, yazıyı bulmuşun da okumayı neden bulamamışsın bilemedim? Yazdıklarını oku bari öküs *
ufkun okumakla gelişeceğini bilmeyen yazarın olduğu sözlük. Altın kural; önce oku sonra yaz. *
2006 yılında girdiğim entry de biraz yanılmışım. (bkz: #41758)
yazarda bir okuyucudur. yani öyle birşey yoktur.