bugün

(bkz: lookin) şaka lan şaka çok sefiyom bunu ilkokul arkadaşlarına kadar oyluyorum.
Ateist yazarlardır.
Nicklerini tespit ettiğim tüm müslüman yazarlardır.
(bkz: sizin verdiğiniz eksiler gerçekten çok seksiler)
(bkz: morgandexter)

Kinim olduğundan falan değil, biliyorum ki saçmalayacak. Eksileyip okuyunca insan kendi kendine böbürlenebiliyor ben bilmiştim diye.*
(bkz: tarz)
önü alınamayacak listedir. her yazara kıl olmuş bir yazar mutlaka var burda. entry girersin ha al bu babam için nidalarıyla saniyesinde gömüyorlar eksiyi. sizi bilmem ama ben eğleniyorum böyle olunca.
beyaz zenci 25ctm
renklerindili
c el c izabeth c
system fail
yani diyor ki
bambam bigelow
tapukadastro
susspuss
a kare kok uc bolu dort
eurasian
hildeshaym
sultanfirardasenneredesin
demeteren
bedevix
saylon muzaffer
sidelock
linka
joseph ck

edit: xocolatl.
iki yumurta bir sucuk. okumadan eksilerim.
bence hiç hoş birşey değil okunmadan eksilenmek. birilerinin fikirlerini de bilmeliyim ki karşı fikirler üretebileyim. hep aynı şeyleri ezberlemiş gibi söylemek kadar anlamsız birşey yoktur. çünkü tezlerin antitezleri de vardır.
galiba biri de benim, bir gecede karma 50 düştüğüne göre...
bilimum ülkücü, faşist, şakirt ve bursasporlu yobaz topluluklarıdır.
kendisi hakkında ön yargı oluşmuş yazardır. sikine takmadığı yazarlar tarafından okunmadan eksilenir.
akp yi korumak ve kollamakla mükellef olan, allahın elçileriymiş gibi ortalarda gezinen insanımsılar.
(bkz: murtaza bahtikara)
bi anlatım bozukluğu var başlıkta ama bulamadım. bulan haber versin düzeltelim.

trollerden bahsetmiyorum sadece, sözlükte öyle yazarlar var ki ne yazmış diye bakmadan eksilenmelerinde beis yoktur. zaten üç aşağı beş yukarı hep aynı şeyi söyler bunlar. aynı şeyi söylerler dediğime bakmayın, aynı kelimeleri kullanırlar demek istedim. ancak aynı kelimeleri kullanıp sürekli kendileri çelişmeleri onları eğlenceli yapan tek anekdot.
kendi düşümcelerine aykırı olan kişileri fişlemişlerdir. korkak kişilerdir, karşı düşünceyle bir tartışmaya girebilme cesaretleri yoktur. en iyisi eksilemek diye düşünürler.
(bkz: grand ekinoks)

bazı arkada$larda diyesim var ama sözlüğün büyük bi çoğunluğuna gaz yapmı$ etkisi var. dayanamıyorlar basıyorlar eksiyi adama.
sözlüğün eksileyen ibneleri dediğimiz olaydır. mesela adımı görmeleri yetiyor ve büyük merakla takip ediyorlar beni, tabi eksilemek için. ibnesiniz yalanmı, kendinizi normal alanda gösteremezsiniz, a sosyal, hastalıklı, zavallı. erkekseniz çıkın karşıma da alnınızı karışlayayım.
bu kesinlikle bedevixtir (megolamanide tırmanma). çünkü herkes çok iyi bilir ki (narsizmin dorukları ve kendini çok tanınmış, çok önemli hissetme isteği) bedevix çok iyi bi............. yok lan, daha fazla saçmalayamadım!
bu kesinlikle saylon muzaffer'dir; çünkü herkes çok iyi bilir ki saylon fenerbahçelidir.
hayata 1-0 yenik başlayan yazarlar tayfasıdır.
bu söylediğim seni anlatıyorsa eksileyebilirsin.
önyargılı davranıştır. bir kişinin kararlarını alırkan nesnel değerleri kullanmadığını iddia etmez. Kısaca kişinin yargılarını oluşturan değerler bütünlüğüne karşı bir söylem getirmektedir. kişinin kullandığı olguların diğer olgularla (kişinin kullanmadığı veya kabul etmediği) karşılaştırıldığında kişi tarafından atanan değerlerin doğru (kapsamı, içeriği anlamında) olmaması sonucunda ortaya çıkmaktadır. Einstein'ın ön yargıya ilişkin bir sözü bulunmaktadır: "insanların önyargılarını parçalamak, bir atomu parçalamaktan daha zordur." yani bu ne demektir; herhangi bir düşüncesinden bir yazara kin duygusundan ibaret önyargının oluşumundan kaynaklı bir durumdur. olmaması gerekendir ama ne yazık ki bu sözlükte sık yaşanan bir davranıştır.... (bkz: seovi)