bugün

* sözlükte ki güzelim, ne kadar doyurucu ve ne kadar kötü olursa olsun oylanmayıp hakkı verilmeyen entry'dir. *
bilgi içerikli faydalı entrydir. din, siyaset ve futbol konulu entrylerin rağbet gördüğünü, bilginin kimsenin umrunda olmadığının farkına varılmasını sağlayan entrydir.
bilginin günümüzde para etmediğini kanıtlar olasılık tanımlaması. şu da var ki oy da para etmemektedir.
elimden geldiğince olmaması için uğraştığım entry.
araştırmalar parayla olmadığı için, bol bol verilebileceğini söylüyor.
uuser'ı çileden çıkaran entry'dir.
Bende bunlardan baya var. Özelliklemi oluyor bilmiyorum. Bir başlığa entry giriyorum. 0 oylama. Garip olansa benden önceki veya sonraki yazarların çoğunun oylanmış olması. Eksi yada artı oy verin. hatalarımızı öğrenelim.

Edit: iyi veya kötü oylayan tüm yazarlara teşekkürler.
görsel
Takıntı yapılmaması lazım olan 700 000 okunan entrynin 2 up alması durumu. Buradaki millet eğlence ve sözlük içi yazılanlardan zevk alıyor kimse bilgilendirme ve eğitici girdilere bakmıyor bile. Onun için rahat takılın efenim. Maalesef.
bu kadar kasmana gerek yok demek ki olağanüstü bir düşünce değildi. ayrıca beğenseler ne amk muhtaç mısınız böyle şeylere.
Cidden 700 bin defa okunduğuna inandın mı? *
700.000 bile sayı haliyle acaba ben 700.000 miyim diye düşünürken o entry nin 700.000 okunduğunu düşünmek pek mantıklı değil.
sözlüğün 100.000+ entry girilen başlığının ilk entrysi bile 75.000 okunmuş...700.000 okunmalı entry varsa numarasını yazın...inandırıcı değil...

not şahsımın en çok okunan entry'si 10k'nın biraz üstündedir.