bugün

sol frame de okunacak başlık bulunmamasıdır.

trollüğü yaşam biçimine getirmiş kişilerin cinsellik üzerine yaptığı muhabbetler mi okunacak.
dinci kemalistçi atışmaları mı okunacak.
peki demokratik bir ülkede yaşayıp daha karşısında ki kişinin görüşüne saygı bile duyamayan kişilerin açtığı siyasi başlıklar mı okunacak.
duygusal başlıklar açıp dişi sözlük yazarı düşürmeye çalışan örümcek beyinlilerin başlıkları mı okunacak.
şehit haberleri mi okunacak. ( bıktık diye yazarak dile gitiriyoruz ama iş icraata geldiğinde hiç kimse bir bok yapmıyor nasılsa )
doğru tespittir. yorum yapabileceğim en kötü ihtimal okuyabileceğim konu arıyorum yok kötü bir yazarmıyım belki kimine göre evet kimine göre hayır, kötü bir okuyucuyummu kesinlikle hayır, ama arkadaş harbi okutmuyorsunuz kendinizi, sizin yorum anlayışınız 2 kelime yazarakmı, yada kimin çarşafı kiminin tangasımı geriyor sizi, sizene adam inanmıyorsa yada inanıyorsa, kalite anlayışınız bumu sizin.
sözlüğün aslında önemli bir sorunudur. başlıklar belli başlı konular(ilişki, cinsellik, siyaset veya cidden sırf başlık açmak için açılmış saçma sapan başlıklar.) etrafında toplanıp sözlük çapında dönen muhabbetin çok dar bir çerçevede ilerlemesidir. herkesin bu noktada biraz sağduyulu olması gerekir ki bu başlığın fazla rağbet görmemiş olması bu konudan rahatsız olan kişi sayısının az olduğunu gösterir.
nasıl başlık açabileceğimi hala bilememem...
hakketen nereden açılıyor lan bu başlıklar.
esefle kınadığım olaydır. ulan internet bağlantısına para veriyoruz bari bişeyler öğrenelim, beynimizi dolduralım, yarın bigün tivilerde yarışma programlarına falan katılırız kitlenip kalmayalım di mi? ama yok aga!... am-göt-meme.
bana tarihle gelin gözüm, felsefeyle, kuantum fiziğiyle.