1. .
    Okuduğunuz okul * projeksiyonu alıp bilgisayara bağladıktan sonra battlefield 2 ve need for speed most wanted oynamaktır.
    Süper eğlenceli birşey olmakla beraber bokunu çıkartmamak şartıyla herkez kullanabilir.
    ( dev ekranda oyun keyfi kaçmaz )
    1 ... bir adim ondeki
  2. .
    okul projeksiyonunu yarı açık deftere tutup, laptopa benzemesinden dolayı fotoğrafını çekmek... *
    (bkz: mal)
    1 ... brunette
  3. .
    bi gün okuldayız. fıkra başlangıcı gibi oldu. "bi gün yolda yürüyorduk" gibi oldu neysehh. bi gün okuldayız atelyede veya atölyedeyiz. her nasıl yazılıyor, yaşanıyor, yaşatılıyor ve okunuyorsa neysehh. hocamız projeksiyonla ders anlatıyor. yalınız hocanın anlattığı ders sistemi yani projeksiyon falan bir tek kendisinde var gibi havalar ayrı bir garip. baktım bilgisayar boş kaldı o zaman da youtube kapalı değildi. neysehh girdim bilader youtube projeksiyon da takılı tabi avrupa yakası var mısın yok musun bölümünü açtım. hocada geldi pek bi sevdi kopmalar falan. sonra şu neymiş aç bakam ( herifin dediği şey öneriler şu yanda çıkan küçük kutucuklardaki "off çok komik" başlıklı videolar ) neysehh. bir açtım bilader. kamyon şöförü ( şoför müdür neysehh ) zaten tipte hayır yok bir bok olacağı belli. adam başlamazmı şarkıya. direksiyon başında ipne recep ivedik kimin bi tip. bir bok da anlaşılmıyor. sınıf pür dikkat herifi dinliyor hoca da tabi. anladığımız tek şey şu "bursanın gızları yörüyemiyor amcıktan" ankaralı namık müziği tarzında. 10 kız 3 erkek 1 hoca göt gibi kaldık. amuhaa madem internet kültürünü bilmiyorsun niye önüne gelen videoyu bağğğ açtırıyorsun. neysehh tanım yapak. okulun projeksiyonunu kullanmak kötü birşeydir. tanım olsunda ne olursa olsun...
    1 ... bana felsefe yapma ne olur