1. 1.
  holivud yapımı gençlik filmlerinin değişmez teması. aslında konunun ilerleyen dönemleri için okulun en populer kiziyla yatmak gibi bir başlık var, ancak konumuz o değil.

  konumuz; üzerinde okulun armasının olduğu mont giyen, saçlarını ortadan ayıran , gözlüklü, yeri geldiğince dişlek/diş telleri takılmış, okulun futbol takımının haşarı sayı makinesi tarafından basketbol sahasının tellerine yapıştırılan, akabinde malum kız tarafından kurtarılan genç.

  öncelikle kızın ufak bir gülücük atması sonucu, sabah ereksiyonu dışında hayatında ilk defa erekte olan (hatta boşalan), daha sonra bir gaz sonucu gözlükleri atan, zeka özelliklerini ortaya koyan ve bencil sayı makinesini okulda herkesin oluşturduğu bir çember içinde döven kalifiye öğrenci.
  12 -1 ... soothsayer
 2. 2.
  (bkz: the girl next door)
  2 -1 ... r b
 3. 3.
  filmlerde genellikle sonu mutlu sonla biten olay ama gerçekte olması zor olacak olan durum.
  2 ... tipitip
 4. 4.
  http://www.stetson.com/im...ames/eyewear_img2_pg1.jpg
  4 -2 ... painkiller
 5. 5.
  tabiki gözlüklü çocuğun yakışıklı olma durumununda olabileceği durum.
  1 ... tipitip
 6. 6.
  bu gencimizin suratında tüm yoğunluğuyla masturbasyon sonrası oluşan sivilceler görülmektedir. Gencimiz içine kapanık olmakla beraber erken boşalma rekorunuda elinde bulundurması gencimiz için sıradan bir durumdur. Aşık olduğu hatun kişinin yanlışlıkla bile olsa ona bakması arkadaşlarının kafasını üçbucuk saat boyunca mikmesine neden olacaktır. Sonuç olarak umutsuzdur platoniktir. kedidir kedi...
  2 -1 ... trteee s12
 7. 7.
  tellerı de varsa daha da bır guzel olur tabı...masallardakı gıbı bır ask olur,sonu iyi bıter...'uyan evladım,uyan!! masal bıttı'..........
  1 ... froidviolace
 8. 8.
  umutsuz vaka...
  -4 ... seytanprenses
 9. 9.
  kız sapıksa iki tarafında harika aktiviteler*gerçekleştirmesini sağlayabilecek durum.
  2 -1 ... arude50
 10. 10.
  gözlükten kasıt kemik çerçeveli artist gözlüğüyse ve saçlar riicoys reklamından fırlamışcasına bakımlı ve havalıysa, bir hayli şansı olan genç. misal johnny depp..
  3 ... nikim yok benim