bugün

Arkadaşı ile tartışırken, sinirden okulun penceresini kıran şahsiyettir. Olayın kız yüzünden çıktığını düşünmekteyim. Ayrıca mutlu adlı şahsiyete buradan teessüflerimi bildiririm. O çocuk orada sinirden camı yumruklarken, sen nasıl olur da ona engel olmazsın. Sen yardım etmesen de, canım liseli son haykırışlarında senin ismini zikrediyor. Olmadı mutlu, bu sefer mutlu etmedin.

Neyse efendim, video izleyin.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=drUYLWAZzWY
kırdığı camın parası geri verecek ergendir...
tuvalet musluğunuda açık bırakır. ağır liselidir.
ne hikmetse camın çerçevesine bir türlü denk gelmeyen yumruktur. *
yatakta matkap, sokakta serseri, evde asidir.
Ergenliğini atlatamamış, muhtemelen bazı kızlara erkekliğini kanıtlamaya çalışan özenti liseli ergendir.
videonun sonunda evrimini tamamlayıp raiçu olan liselidir.
kırdıktan sonra camın parası ve babasından yiyeceği dayak ile depresyona girme ihtimali olan ergendir.
karizması videonun sonunda yerle bir olan liseli. Herkes onu ”mutlu bana birşey oluyo lan" cümlesiyle hatırlayacak. o cama yumruk atma karizması duman oldu.
"mutlu bana bir şey oluyor, mutlu, mutlu" geyiklerine konu olan liselidir.
"Mutlu bana bişey oluyo" diye anıran ergendir.Bu arada camın anasını ağlatmış ibne.
bana oldu sana bişey olmasın mutlu.
videonun sonlarına doğru bir horozun tavuğa tecavüz ettiğini düşündüm arkadaş o nasıl ses.
soluğu hastanede alan öğrencidir. ama sonrasında seyircileri vardır tabi. (bkz: hayali seyirciler)