bugün

Sevişirken kola içmeye benzer.
nasıl olsa mezun olduktan sonra iş bulamayacağım şeklinde düşünen insan için hafif olan şey
10 yıl sonra okulu uzattığım aklıma gelmeyeceği için husule gelen durum.
bir daha bu yaşta ve bu ortamda olunamayacağı düşünülürse,uzatmadan bitirmenin dayanılmaz ağırlığı bile çökebilir insanın üzerine.
2006 yılı kış mevsiminde kar yağışlarının haftalarca okulların tatil olmasına sebebiyet vermesi nedeniyle, okulların kapanma zamanın bir hafta ertelenmesi kararını veren milli eğitim bakanının yaşamış olabileceği hafifleme.
sözlük basinda vakit gecirip finallere calismamakla daha da dayanilir hale gelir,hafifligi icinse bolbol spora cikin dio doktorlar
tıp okuyorsan bundan ağır hafiflik olamaz diye düşünülen durumdur.zira 6 sene bir uzamaya başladı mı 10 a kadar yolu vardır.
bayılıcaz bır sene daha dolarları afıyet olsun nerde benım soguk suyum haykırısını yasattıran hafıflıktır.
bir türlü hissedemediğim ve birinin bana nasıl hissetmem gerektiğini sabırsızlıkla anlatmasını beklediğim hafiflik.
en fazla iş sıkıntısı olmaz, altınızda arabanız yoksa paso dan yararlanırsınız, zaten bu indirimden elde ettiğiniz kârı da okula verdiğiniz kayıt parasıyla geri ödersiniz, olan yine kaybolan yıllara olur ilkten hafiftir ama sonradan çok koyar insana..
insan kendini biraz sorumsuz hissediyor. aileye karşı da hafiften mahçup oluyor ama, okulu bitirdin ne halt edicen ? iş aramaktansa, hadi iş buldun çömez muamelesine katlanmaktansa biraz daha öğrenciliğin tadını çıkarmak şahane bir fikir. valla ben bayağı uzatmıştım çok iyi yaptım. utanmasam dahada uzatırdım.
koca şehirde yalnızmışsın hissi yaşatır bir yandan. zira arkadaşların mezun olmuştur ve artık senin için okey, halı saha maçı filan mazide kalmış hoş anılardır. ev arkadaşı da bulunamazsa..
8inci yıldan sonra o hafiflik tonlarca çeken çizgi film örslerine benziyor, benden söylemesi.
güncel Önemli Başlıklar