bugün

klozeti icat eden orospu çocuğu gibi değildir en azından her gün en kokulu küfürlerimi yolluyorum orospu çocuğuna.
tam olarak okulu degil de liseyi icat eden aristotalestir. hatta dunyanin ilk lisesini canakkalede kurmustur.
üretmeyen, insan istihdam kurumudur.
hayır madem icat ettin okulu. 3 yıl yap 5 yıl yap hadi en fazla on yıl olsun. yaş olmuş 20 kendimi bildim bileli okuyorum.
öyle demeyin belki iyi biridir. *
ortaöğretim ve dengi dönemdeki bebelerden sıkça duyulabilecek küfür öbeği.
(bkz: amına koyayım ben onun çok ayıp etmiş)
(bkz: duygulara tercüman) haklı düşünce. ama düşünce ona göre. kalktiktan sonra haklı olmayabilirde.
(bkz: lafın nereye gidebilecegini düşünmeden entry girmek) mescid - i nebi.
http://alkislarlayasiyorum.com/m/content/27087

"Ben tuccar degilim, egitimciyim."
Mısır zamanında insanlar o piramitleri yapmak için anaları dinleri sikilirdi. Ne yemek var ne içmek var.Bol bol kırbaç vardı. Firavun ve etrafındaki dalkavuklar ha bre hizmet ederler inşaat sektöründe çallışırlardı.
O şekilde çalışan bir insanın karnını doyurmaktan ve dinlenmekten başka bir ihtiyacı yoktu. Bir de düşünecek mi ?
Sonra insanlar alıştı bu sisteme az yemek, çok çalışma bedenen ve zihnen bir üst seviyeye geçtiler. Derken derken isyanlar
-
-
-
-
-
-
ve okullar icat edildi. Eğitimli köleler yetiştirmek için. Ya da özgür olduğunu düşünen köleler.
Çocuk en dinç olduğu, yaratıcılığının en üst düzeyde olduğu saatlerde gitsin okulaki törpülensin. iyice törpülensin ki o yaşta sonra baş kaldıramasın.
her bokun altından çıkan mısırlılar bulmuştur kesin. burada okula sövmek bence yanlıştır. sövülmesi gereken şey eğitim sistemidir.
okulu icat eden o. çocuğu iyi çocuktur çünkü; evde yalnız oturup sıkılmamamızı isteyen bi arkadaştır ,iyi insandır güzel insandır.
okulu icat eden güzel insana yüklenmeyiniz yüklenmeniz gereken kişi sınav denen o illetli , lanet şeyi bulan ,çıkaran orosbu çocuğudur.
365 gün yapmadığı için teşekkür edeceğimiz orospu çocuğudur.
hello morherfucker demek istediğim kişi.
ilk üniversiteyi Kuran platon*dur.

Lise zaten yazılmış.

hakkımı helal etmiyem ula etmiyem.
okul olmasa nasıl karı kız yüzü göreceksin lan keko, sanki okuyup adam olacak.
bir yıl okul bir yıl boş gezme olarak icat etseydi küfür yemeyecek olan çocuktur.
(bkz: sakin ol liseli)
Heryer okuldur hep birseyler ogrenmiyormuyuz okul sadece dort duvar arasi degildir.