1. ?.
    Cok büyük bir hazdır.iliklerine kadar hisseder insan nedir ki alt tarafı bir sene girmiştir insana resmi olarak bakıldığında.Oysa ki uzatılmasa batak partileri bitecektir,sabaha kadar muhabbetler kesilecektir anne , baba evine dönüp uyum sağlanamayacaktır üzerine bir de iş bulunamayacaksa pek de büyük bir kayıp değildir.
    1 -1 ... heredot1923
  2. ?.
    (bkz: yaz okuluna kalmanın verdiği dayanılmaz haz)
    1 ... etm61
  3. ?.
    7. senemde son kez tattığımdır. fakat bir şeyler gereğinden fazzla uzayınca haz değil acı vermeye başlıyor. ulen ben 6 sene diye doktorluk değilde mimarlık okudum. peh.
    2 -1 ... bahadrhun
  4. ?.
    konfiçyüsun bir lafıyla veda edelim : üniversiteyi 4 senede bitirirsen 4, 5 senede bitirirsen 1 sene kaybedersin.
    6 ... tataramazan
  5. ?.
    (bkz: harbiden dayanamıyorum artık he)
    1 ... heredot1923
  6. ?.
    bir alt devre ile okurken ve asıl arkadaşların gitmiş olduğu gerçeği ile yüzleşirken insan kendini tabi yalnız hisseder biraz, e haz alacak şeyler yapmak için bol bol da vakit olur...
    mantıklı çoookkkk büyük bir haz var ortada.
    okula git, 2-3 derse gir, eve gel, pc'yi aç, haz al, kapat, uyu....
    -2 ... alice kendi aleminde
  7. 1.
    o duyduğum hazzı babamın ettiği küfürlerle daha bir pekleştiriyorum.
    1 ... napicaz be kamil
  8. 2.
    hikaye bahar yarıyılında sadece bir ders bırakmamla başladı. alt tarafı bir ders idi derken ... * *
    edit: yazım hatası.
    2 ... dorado
  9. 3.
    böyle bir haz yoktur efendim. okulu 1 yıl uzatmış biri olarak okula gittiğimde kendimi çıplak hissediyorum 5 yıldır okuduğun adamların çoğu okulu bitirmiş samimi arkadaş kalmamış derse gidip geliyorsun başka bir icraat yok. ayrıca 1 yıl daha uzatmayım diye yusuf yusufsun. siz siz olun uzatmayın. ben yaptım olmadı yani.*
    ... papillon
  10. 4.
    ailene söyleyemediğin için çektiğin karın ağrı dolu bir yıl :(
    ... vetolife