bugün

Yoo bence 1-2 ay daha açmayın saygı değer öğretmenleriniz bir kaç daha helalinden bedava maaş alsınlar ohhhşş..
Turizmden 2 hafta daha para kazanmak için eğitimin ötelenmesidir. Paranın dini,imanı olmaz.
vuuhuu diye evde coştuğum vukuat.
saçma bir olaydır.

sanki ilkokul çocukları tatil uzayınca otelde resepsiyona bakacak anasını satıyım ne saçma şey ya.
liseli piçlere erken bayram havası yaşatmıştır.
lise günlerini özleten durum. bizim okul 7 eylülde açılıyor.

(bkz: vay bana vaylar bana)
öğretmenler yata yata para kazanıyor tayfasına iş çıkarmıştır.
üniversiteleri bağlamayan olay.
hele hele tıpcıların hayal bile etmemesi gereken olay. üniversite kış olimpiyatları düzenlendiği zaman erzurumda bütün fakültelere 3 ay izin verilmişti. biri hariç. malumunuz olan fakülte.
öğretmenlere laf eden haysiyetsiz orospu evlatlarına malzeme vermiştir. Onlara göre öğretmen doğuda ölüme gitmeli tabi şu an ne tatili?

edit: zaten tatil öğrenciye imiş, öğretmen ölsün evet.
hay amına koyayımdır. ulan bari şu çıraklık yaptığınız yerleri bırakın siktir olup evinize gidin sizin yüzünüzden iş bulamıyoruz.
liselileri sevindirmemiştir. 2 hafta ertelemek nedir hiç erteleme.
ak partimizin harika uygulamasıdır. ak partimizden allah razı olsun. bu sadece liseliler için değil herkes için yapılmış bir tatildir. işte böyle güzel icraatları ancak ak parti yapar. ee onlar konuşur ak parti yapar. bütün gençlerin sırf bu yüzden ak partiye oy vermesi gerekir. başka onları düşünen yok. sen çok yaşa uzun adam.
üniversitelere geçerli olmayan olay. 14 eylülde okul yolcusuyuz. ah ah...
Beni siklemeyecek olan olaydir. Boşverin devlet okullari gec açılsın biz erkenden ygs kasalim sonra sinavda onları geçelim ,yaşasın kötülük.
liselileri sevindirmiş haber.
üniversiteliler ise;

görsel
bebeler yine iyisiniz. dört ayak üstüne düştünüz şiii.*
sonrada diyorlar neden bilim adamı çıkmıyor bu ülkeden.
uludağ üniversitesini etkilemeyen olaydır. Sevinemedik ama üzülmedikte olsun.
Benim okul zaten 28'inde başlıyordu bir de liseliler eklenmesin şu lanet bayram trafiğine. Bunu yapmayın bize.
Zaten egitim sistemi tarak gibiydi iyice sivadilar.
bizim okul zaten 28 eylülde açıldığından ve ayrıca liseli de olmadığımdan dolayı beni hiç ilgilendirmeyen mevzudur.
Üniversiteler için geçerli olmamasıyla şaşırtmamıştır.
işte bunlar hep şanssızlık.
(bkz: bunlar hep rte nin oyunu)
Duyduğum an çok mutlu olduğum ve sevindiğim haberdir.
Tarafımdan sevinçle karşılanmıştır. Seminer işi ve okullarin kapanış tarihi ise düşündürmüyor değil.