bugün

bayan öğretmenlerin, eğitime katkıda bulunamadıkları bilinen bir durumdur. bunun yanı sıra, erkek öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine olumsuz örnek teşkil ettikleri yani erkek öğrencilerle birlikte aynı sınıfta olmaları hem dinen hem de ahlaken pek uygun değildir.
bu sebepten ötürü, milli eğitim kademelerinde, bayan öğretmen olmamalıdır.
erkek öğrencileri cinsel dürtü ve düşüncelere itip hem ahlkalarını bozacağından, hem dinden uzaklaştıracağından hem de derse olan konsantrasyonlarını dağıtacağından doğru ve desteklenmesi gereken kampanyadır.
yazarın çocukluğundan kaynaklı olduğunu düşündüğümüz ruhsal sorunlarının ve abazanlığının, herkeste varolduğu kanısınıyla döşenmiş olduğu cümleler bütünüdür. yanlış bir yaklaşımdır.
hayatımda gördüğüm en saçma gerekliliktir. gereksiz bir gerekliliktir. okullarda kız öğrencilerin de olduğunu göz önünde bulundurursak, erkek öğretmenlerin de görev yapması dinimizce uygun değildir. o zaman öğretmen olmasın, okul olmasın. arkadaşlar ne diyorsunuz siz yahu?
yazarın validesinin öğretmen olduğunu anlamamıza yarayan öneridir.
aklı çükünde olan ergen serzenişi.
aslı ve daha binlerce kızın iyiliği için okullarda bayan öğretmen gerekiyor.
2023 türkiyesinde karşımıza çıkacak ultra isteklerdendir. "bayanlardan öğretmen olmayınca laiklik elden mi gidecek, türkiye iranlaşmaz korkmayın." gibi gerzekçe cümlelerle savunulacak durumdur. ülkenin durumu hiç de iyiye gitmemektedir, zira koyun toplumu olmuşuzdur. insanımızın saflığı bu din tacirlerinin hepten rahat rahat fikirlerini beyan etmelerine neden olmaktadır. bu adamların akılları kızların bacak arasından ibarettir. 4+4+4 denilen gerzek eğitim sisteminde bile ikinci 4'ün okula gitmeden, gerek dersane gerekse de evde özel eğitim ile, kızlarımızın ergenlik dönemlerini evde geçirmelerini sağlamak istemelerindendir. yeri gelmiş 3 çocuk yapmamızı istemiş olan bu insanlar, tecavüzde dahi kürtajı yasaklamak için bin dereden su getirmişlerdir. her ne kadar kürtaj bir can alma hususu olsa da; sizin anneniz, kızınız, ya da karınız tecavüze uğrasa onlardan bir pıhtı bile olmamış varlığın doğmasını nasıl kabul ederdiniz? sizin kabul etmenizi geçtim, bunu o canınız kadar sevdiğiniz insanlara ömür boyu yaşatmaya ne hakkınız var? demem o ki, sizler bu ve benzeri girişimlerinizde türk kadınını küçültmeye çalıştıkça, ben ve benim gibi insanlar onları yüceltmeye devam edecek. bizler her ne kadar şu sanal ortamda geyik-muhabbet yapsak da bazen, onlar bizlerin canlarıdır. kızlarımız, hanımlarımız, annelerimiz bizlerin canlarıdır. ve siz aklı bacak arasında olan kendini dindar diye tanıtan insanlar, sizler bu bencilce düşüncelerinizin bedelini allah katında din tacirliğinden suçlanarak çekeceksiniz. sizinle aynı havayı solumaktan utanıyorum!

edit: imla