bugün

nefes almaktadır. Tertemizdir, Abazan başlıkları yoktur, ırkçı başlıklar, küfürler, ergen atarı saçmalıklar yoktur...

Allahım tek eksiğimiz okulların açılmasıymış. Çözüm en başından beri gözümüzün önündeymiş.

Resmen anahtar paspasın altındaymış.
am ve meme merakı gitmiştir küfürsüz, on birinci nesilsiz, cinselsiz başlıklar gelmiştir.
saniyede 10 yeni başlık oranı azalmıştır. kısacası rahatlık fark ediliyor.
şimdi arkadaşlarınıza söyleyebilirsiniz sözlükte yazıyorum diye. akşam 6-7 olmadan gelip baksınlar ama çabuk olun çabuk. o zamana kadar bakarlarsa utanmazsınız hiç değilse.
ilk ve orta öğretim ders saatleri içinde çok elitleşen sol frame'dir.
çoluk çocuğun saçma sapan başlıkları azaldı şükürler olsun... bakıyorum da sol framde ciddi ve saygıdeğer başlıklar var... zaten hep diyorum yaş sınırı konmalı bu sözlüğe, o zaman kalitesi müthiş artıcaktır... sen çükünün sadece işemeye yaramadığını yeni anlamış adamı buraya getirirsen elbetteki sıçıp sıvıycaktır sözlüğün içine...
bi sadelik, bi güzellik gelmiş framelerimize.
Kardeşim okuldan döndüğüne göre sözlüğü terk edebiliriz. Birazdan başlarlar... Rahatlayan sol framedir.
sol frame pırıl pırıl olmuştur.
kendisininin liseliden farkı olmayan Kezbanların oohh rahatladık yauuu şeklinde çemkirmelerine sebep olmuştur.
Akmamaktadır. Tüm ergen bebeler yatınca Sözlükte insan kalmamış.
güncel Önemli Başlıklar