1. 1.
  koskoca bir tatili daha geride bıraktık. az bir süre kaldı ders zilinin çalmasına. dinlendim, eğlendim ve enerji depoladım. artık tüm konsantrasyonumu derslerime verme vakti geldi. dün annemle çarşıdan üst baş kıyafet aldık. babam bu yıl derslerime daha sıkı çalışmam gerektiğini öğütlüyor. galiba özel ders alacağım matematikten. üst komşumuz nilay abla yardımcı olacak. nilay ablayı çok seviyorum. her doğru çözdüğüm sorunun ardından öpücük konduruyor etli parlak dudaklarıyla. mini etekle geldiği günler baldırı baldırıma değdiğinde çok rahatsız oluyorum. ama çok iyi bir insan. derslerime daha iyi yoğunlaşabilmem için babam bilgisayarımı kaldırıp bazanın altına koyacak. uydudaki kanallara da şifre koymuş. ama benim iyiliğim için tabi ki. malum bu sene büyüdüm. lise 1'deki derslerin geleceğim açısından çök önemli olduğunu söyledi nilay ablam. ara sıra odasına çağıracakmış test çözmek için. bu arada whatsapp'ın var mı diye sordu. galiba çözemediğim soruların çözümünün fotoğraflarını çekip gönderecek. ama yoğun olduğu için on ikiden sonra at mesajları dedi. çok iyi kalpli bir insan.

  neyse. bütün arkadaşlarıma başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmesini tavsiye ediyorum. daha verimli çalışmak için neler yaptığınızı ve yeni sezona nasıl hazırlandığınızı yazarsanız bilgilenmiş oluruz. başarının ekip işinden geçtiğini söylemişti rehber öğretmenim eda hocam. umarım başka bir gün de eda hocamı anlatırım.

  hatta belki eda hocamla nilay ablayı tanıştırır kendi odamda ders çalışırız üçümüz. grup çalışmasının da öneminden bahsetmişti beden eğitimi öğretmenim alev hocam.. neyse.
  1 -1 ... tornaci tacettin abi
 2. 2.
  gene kızların bacaklarına bakılacak bir dönemin gelmesidir. sözlüğün refah dönemidir.
  1 ... lagvarbeyler
 3. 3.
  bugün eski defterlerimi çıkardım babamla. tasarruflu olmanın öneminden bahseder her zaman. onların zamanında bizimde olan imkanlar yokmuş. epey ders çıkardım doğrusu.

  eski defterlerimden boş yaprağı olanları ödev defteri yapacağım. yeni pastel boya aldık. markası mon ami. içinden iki adet etiket çıktı. resim çantamdaki memoli çıkartmalarının altına yapıştırdım.

  okulun başlamasını ve arkadaşlarıma resim çantamdaki etiketleri göstereceğim günü iple çekiyorum.
  1 ... tornaci tacettin abi
 4. 4.
  Uykusuz kalmaya şimdiden alışmaya çalışma sebebi olarak görülebilir.
  1 ... susgun geveze
 5. 5.
  önümüzdeki pazartesidir.
  ... gladyator
 6. 6.
  Her yerde ilkokul ve lise bebesi göreceğim zamanlara yaklaşılmasıdır.
  2 ... knock knock
 7. 7.
  Hayırrrr olamazzz.
  Erken uyanmak ve hocaların o meymenetsiz yüzünü görmek istemiyorum.
  1 ... kendihalindeyazarx
 8. 8.
  Koca tatilde tek yaptığım yatma stilimi değiştirmek.Ne ara o kadar gün geçti.Şimdiden tatile kaç gün kaldığını hesaplayıp moral depolamam lazım.
  ... casper520
 9. 9.
  çoluk çocuk artık okula gitsin deeğhh... yazarken biri "yeter" deyip kafama çarptı aq.
  1 ... 29th
 10. 10.
  yeter aq şu okula gidinde sizde bizde kurtulalım artık.
  ... mehmetnacar