bugün

(bkz: okuldaki sıvı sabunların içine tükürmek)
(bkz: biz orospu çocuğuyduk) ekolünün yaptığı yaramazlıklardan biridir.
akabinde içine işediğiniz sıvı sabunla ellerini yıkayan arkadaşınızla girdiğiniz fiziksel temas ya da ortak kullanım alanlarında bulunmanız sonucu kendi sidiğinizden nasiplenmenize sebep olabilecek türden bir mallık. yani o sıvı sabunla elini yıkayan ha sizsiniz ha arkadaşınız bir yerde. hadi bunu çocukken düşünememek normal ama kazık kadar olup böyle bir mallığı buralarda beyan etmek neyin kafası anlamadım.
bizim zamanımızda okullarda katı sabun da yoktu. lan ne pis ve fakir bi nesilmişiz. su vardı sadece, ona da agzimizi dayar icerdik. cunku pet sise de yoktu.
görsel
Halam bize bunlardan vermişti ilkokulda hep bunları kullandık kardeşlerim ve ben.
Yani o kadar yaşım da yok ama annem bu pislikleri düşünüp ben okula gidene kadar saklamış galiba.
bizim zamanımızda okullarda sıvı sabun yoktu. Ya siz ergensiniz, ya özel kolej pembe götlüleri,ya da biz dinozor olmuşuz.
Orospu çocuğu eylemidir.
ben mezun olana kadar o sabunlarımı kullandım bana buçak verin el derimi kazıyacağım.
Komik olan bir şeyden çok piçlik içeren durumdur zerre komik değildir.
40 yıl düşünsem aklıma gelmez ibnesiniz igrencler.
Umumi tuvaletlerde banko gerçekleşen durum.
(bkz: demek onlar sizdiniz)
(bkz: pu karakterinizi siqim)
ilkokul ve ortaokuldayken sürekli yapılan komik eylemdir. bir köşeden arkadaşınızın yada diğer sınıftaki çocukların ellerini yıkamalarını izlemek insana mutluluk veriyordu.