bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  örneğin tahminimce 20 dakikası geçmiş olan 45 dakikalık bir dersin 40 (bir kere 50) dakikası kalma durumu.saniyelerin dakika,dakikaların saat olma hali.
  2 ... yıllaryılı
 2. 2.
  45 dakikalık derslerin nasıl 3 saat yaşanılabileceğinin kanıtıdır .
  1 ... kabolka
 3. 3.
  doğru düzgün arkadaşların olmadığı okulumda yaşadığım durum.dersler genelde rahat geçmektedir,lakin teneffüs aralarında konuşucak bişey bulamamaktan canım sıkılmaktadır.haftada 5 gün 8'er saat okulda durmak çok zor gelmektedir.okula gitmek istememe nedenimdir(birinci dönem devamsızlık 9 gün).okulların 1 hafta daha tatil edilmesine sevinme nedenimdir ayrıca... (bkz: okulların bir hafta daha tatil edilmesi)
  1 ... eru
 4. 4.
  günde sekiz saat ders işlendiği göz önüne alınırsa doğruluğu tartışılmayacak olan önerme
  2 ... pandora
 5. 5.
  harika bir olaydır. keşke hiç zaman geçmese de mezun olunmasa.
  (bkz: duydulandım be sözlük)
  1 -1 ... redwinemania
 6. 6.
  en kolayı dersleri itinayla asmaktır (bkz: alo kanka benim yerime yoklama kağıdına imza atsana)
  ... tttddd
 7. 7.
  Tek iyi yanı en sevdiğin arkadaşlarla en anlamsız şeylere gülmek olan,her kötü şeyin bi iyi yönü olduğunu kanıtlayan,"şu dersler olmasa okula gelirim aslında" dedirttiricek kadar insan kafayı yedirten durum.Hayatın gerçeği.
  3 ... pucca
 8. 8.
  okulda değilde derste diye değiştirilmesi gereken başlık.nitekim arkadaşlarla geyik halindeyken su gibi akıp giden zaman derste ne hikmetse durur kalır. *****
  1 ... freedean
 9. 9.
  Gerçek manada hiç gerçekleşmemiş olan, ama gerçekleşmesi mümkün olsaydı bütün estetik cerrahları iflas ettirecek,bütün genç kalmak isteyecek insanların yıllarca okuyup birer ansiklopedi haline dönüşmesine vesile olacak olan, kiminin çok sevdiği (bkz: Estetiğe para dökenler)kiminin ise illet olduğu (bkz: estetik cerrahları) (bkz: bir an önce büyüsem de diyen çocuklar) durumdur.
  -1 ... fehimsiz ekmek
 10. 10.
  bir gün gelip tüm geçmesi beklenen dersler geçtiğinde o zorla dinlediğiniz matematik dersini bile özleyip keşke geçmeseydi sahiden dediğiniz kavram.
  1 ... ucuncayir666