bugün

yemeklerine tuz biber ekilesi, dudaklarına acı sürülesi insanlardır onlar. yahu hadi o garip şeylerle doldurduğunuz ucuz midenizi geçtim, e be yemekhaneden yemek yiyen insanlar hiç mi çevrenize saygınız yok? ben sizin o yemekleri yediğiniz ağzınızın kokusunu tüm ders saati boyunca çekmek zorunda mıyım? özellikle üniversite çağına gelmiş yetişkin insanların bu kadar düşüncesiz olmalarını anlayamıyorum, ulan lisedeki bebeler bile sizden daha çok para harcıyor siz yemeğe en fazla 1-1.5 lira verdiğiniz halde yok harç parası, yok curt parası diye lagaluga yapıyorsunuz, her girdiğiniz yerde 'öğrenciyiz abey' diye ağlanıyorsunuz! kafelerde, barlarda kız düşürüp sevişme peşinde koşacağınıza gidin bi karnınızı adam gibi doyurun ilk, böcekli mercimekten beyinleri sulanmış vallahi.
gerçekten o yemeğe muhtaç olan bir düzine tanıdığım insan vardı üniversite yıllarında.
karı kız peşinde de koşarlardı.
sigara da içerlerdi.
içki içebilenleri de vardı.
okul bitti. hepsi bir yerde işe başladılar.
sonra duydum ki pek çoğu sözlüklerde yazacak kadar boş vakte sahiplermiş.

ne konuda yazıyorsunuz dedim?
- hiç dediler, bu fakirlik yıllarını aşağılayarak egomuzu tatmin ediyoruz .
gereksiz başlıklar albümü manzara 1.
işin ilginci aç karınlarını doyuramayan bu fakirlerin ders çalışacakları yere;

karı kız peşinde de koşmaları.
sigara da içmeleri.
içki de içmeleri.

sonra işe girip amele olurlar tabi, ağzı kokmaya devam, dolarahahaha.
alınları öpülesi insanlardır.
nicki ve entry'leriyle cool görünmeye çalışan acınası insanın haykırışlarıdır. destek verin hevesini alsın bari.
bu gerizekalılar bir de utanmadan eve meve çıkarlar, villa kiralamak dururken.otobüse binerler, parasız kalırlar.ha bir de aha bu başlığı açan "kaliteli" kişiliklerle takılmazlar.

(bkz: kalitesine soktuğum)
işte şekil a, o benim. iftarda yemek kuyruğuna girip sahur için yemek alan bir kişiyim. öğle yemeği kuyruğu km cinsinden yemek fiyatı olan 1.6 liraya denk. Artık gerisini siz düşünün diyen insanım.
güncel Önemli Başlıklar