bugün

oyun kartlarını iyi bir fiyata satıp öğlen yemeğini çıkarmak.
okulda vodka içip uzaklaştırma almak. bizzat kendim yaptım. tabi herkese önermem. yanlış olduğunu şimdi anlıyorum.

elli iki kağıdı getirip batak oynamak.
okulda vodka içip sonra sınava girmek. topluca daha doğrusu sıraca gerçekleştirilmiş bi eylem olduğundan çok eğlenceli olmuştur kendisi. ***
hocanın kafasına tebeşir fırlatmak, kadıköy milli eğitim müdürü okulu ziyaret ederken sınıfa kontrol için girdiğinde "keeel" diye bağırmak, din dersine kertenkele sokmak ve din hocasının kertenkeleyi ayağıyla ezerek öldürmesi vs..**
okulun içinde saklanıp gece okulda kalmak ve öğretmenler odasındaki saksıya işemek.*
bu olay okulda değil dershanede geçmektedir.

el camino ve saz arkadaşları öss hazırlık sınıfında ders çalışmak haricinde her türlü abukluğu yapmaktadır.yine birgün sınıfta çöpün içindeki çağıtları yakar sonra söndürür,(yada söndürdüğünü sanar fakat kağıtlar tam sönmemiş içten içe yanmaktadır) kantine çıkan el camino ve arkadaşları dershanede bir panik havası görür nedeni sonra anlaşılır çöp kovasından çıkan dumanlar bütün dershaneyi sarmıştır.sonra rehberlik öğretmen sınıfa gelir, kim yaptı? kimsede çıt yok, ders arasında hocanın yanına gidilir hoca hocayla ara iyidir olay tatlıya bağlanır.

lakin derseniz o dumanı kimse görmedi mi? yada o küçük çöp kovasından çıkan duman nasıl oldu da koca binayı sardı diye hiçbir fikrim yok.
lisedeyken özgüveni tam olan felsefecinin, dersi dinlemek istemeyen çıksın sözüne karşılık sınıfça dışarı çıkmak.

şimdi napıyor acaba felsefeci, ismini unuttum ama tipini asla.
günün 100. entry si
fen lisesinde okuduysanız asla olmayan çılgınlıklardır.
(bkz: lise hayatının mal gibi geçmesi)
nasıl bir siteye düştüm ben diye sordurur adama..okulda yapılan çılgınlıklar ne lan dfsdfsdfjk..ciddi ciddi yazıyor millet. seviyorum sizi minişler şaka maka. sıcaklara dikkat. derslere devam
biz 20 şişe votka içip ölmüştük. gömdü imam. acayip çılgındık
ilkokulda kızlar tuvaletinin kapısının üstüne kapı önünde sallanacak şekilde durmak sureti ile kertenkele kuyruğu, ölmüş büyük bir çekirge, ve kertenkele nin kuyrugundan sonra geri kalanları bağlamak.

not: michael myers değilim.
lise yıllarında beden eğitimi dersinde bir arkadaşa şaka yapmak maksatlı eşofmanını indirmek gibi mi? mesela.
off çok kötü çook iğreç şakalar;
müfettişe bizzat 'sizin amacınız ne?' diye sormak.
kızlar tuvaleti ile erkekler tuvaleti tabelalarını değiştirmek suretiyle okula yeni gelen öğrencileri işletmek.
hahahaha.seks.hahaha
resim dersinde kullanılan kili alıp kalın bok şekline getirip okul tuvaletinin ortasına koymak. ertesi gün müdürün bütün okul önünde ''kim yaptı lan'' bunu şeklinde hesap sorması. ardından resim dersinde yine kili alıp aynı şeyi yapmak, müdürün iyice sinirlenmesi.
(bkz: biz hocayı dövdük)
(bkz: yiğit özgür)
lisede coğrafya hocasının kafasına silgi atmak. daha sonra hülya koçyiğit hüznüyle yumruğumu ısırıp bir adam geri çekilip ne yaptım ulen ben diye şaşırmak. sınıfında örgütlenmesiyle kim attı onu sorusuna vallahi görmedim hocam demek ve yırtmak.
niye attım bende hatırlamıyorum ama ergenliğin sonucu sanırım.
Okulumuzdaki borunun kimliği bilinmeyen biri tarafından kırılıp müdürün camına yerleştirmesi ve borunun yeniden takılmasıyla aynı olayın 3 defa tekrarlanması sonucu müdür isyan eder.
Oğlum ne alıp veremediğiniz var bu boruyla laaannn ... ?
bomba ihbarı verip okulu dağıtmak, güvenip anahtarı veren beden hocasının odasını tutuşturarark sözlüden komple herkesi kurtarmak, öğle yemeği harçlıklarımızla öldürmeyecek bi kutu ilaç alıp seçilen gönüllünün ayranla birlikte tüketmesinin akabinde 15 kişi birden hastaneye götürme bahanesiyle dersten yırtmak. adamın gözler kaymış inanmamalarına imkan yok.
görsel
okulu yakmak. Bunu yapamıyorsanız en azından sıraları yakabilirsiniz.
sınıfça arıyı öldürüp ameliyat etmek. çocuk olmak güzeldi sözlük.
Sınıfça traktöre otostop çekip,okula traktörün kasasında gelmek,ne havamız vardı o zamanlar okulda.
güncel Önemli Başlıklar